Karadeniz Pet

Dişi Kuşum Alışmadı

• Konbuyu başlatan tr.aliygt
  • Başlangıç tarihi
T

tr.aliygt

Guest
Arkadaşlar ben dün yeni bitane dişi kuş aldım erkeğimin yanına erkeğim hep ondan korkuyordu. Bende dışarı çıkarttım alışsınlar diye şimdi içeri girmiyor elime hiç gelmiyor alışmadığından tutup koyim diyorum şimdi benden soğursa hiç alışmaz napabilirim acil cevap bekliyorum... :confused::confused::confused::confused::confused::confused:

dişi kuşun alışması erkeğe göre daha zordur kafesin altıı çıkar ve üst tarafıyla kuşu içeri sokmaya çalış.

yardım ettiysem ne mutlu bana :)

Arkadaşlar ben dün yeni bitane dişi kuş aldım erkeğimin yanına erkeğim hep ondan korkuyordu. Bende dışarı çıkarttım alışsınlar diye şimdi içeri girmiyor elime hiç gelmiyor alışmadığından tutup koyim diyorum şimdi benden soğursa hiç alışmaz napabilirim acil cevap bekliyorum... :confused::confused::confused::confused::confused::confused:

erkeği koy kafese havuç seviyorlarsa kafese koy oda gidip girer tahminim

dişi kuşun alışması erkeğe göre daha zordur kafesin altıı çıkar ve üst tarafıyla kuşu içeri sokmaya çalış.

güzel fikir :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:43 -->-> Daha önceki mesaj 11:42 --

erkeği koy kafese havuç seviyorlarsa kafese koy oda gidip girer tahminim

benim erkek ne bulursa yiyor :D

kafesin içine yeşillik vs. koyup odadan çıkın büyük ihtimal girecektir kafese yada acıkmasını ve susamasını bekleyin :)

Geri