petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Kuşum Alışmadı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tr.aliygt tarafından 27 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. tr.aliygt

tr.aliygt Guest

Arkadaşlar ben dün yeni bitane dişi kuş aldım erkeğimin yanına erkeğim hep ondan korkuyordu. Bende dışarı çıkarttım alışsınlar diye şimdi içeri girmiyor elime hiç gelmiyor alışmadığından tutup koyim diyorum şimdi benden soğursa hiç alışmaz napabilirim acil cevap bekliyorum... :confused::confused::confused::confused::confused::confused:

2. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    dişi kuşun alışması erkeğe göre daha zordur kafesin altıı çıkar ve üst tarafıyla kuşu içeri sokmaya çalış.

yardım ettiysem ne mutlu bana :)

3. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    erkeği koy kafese havuç seviyorlarsa kafese koy oda gidip girer tahminim

4. tr.aliygt

tr.aliygt Guest

güzel fikir :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:43 -->-> Daha önceki mesaj 11:42 --

benim erkek ne bulursa yiyor :D

5. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    kafesin içine yeşillik vs. koyup odadan çıkın büyük ihtimal girecektir kafese yada acıkmasını ve susamasını bekleyin :)

Sayfayı Paylaş