petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşum avizeden inmiyor ?!?!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Evcilleştirme ve Eğitim' forumundadır ve Çapkın11 tarafından 17 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Çapkın11

Çapkın11 New Member

Beğenileri:
    1
    Kuşum ele aliskin kafesten alirken elimle aliyorum omzada aliskin kendisi cikiyor yuruyor fln.Ama sıkıliyormu ne bilmem direk avizeye gidiyor tunek gibi duruyor orda saatlerce acliktan olcak gibiydi bugun kafese koymasam zorla yemde yemicek.Aslinda bize aliskin isirma huyuda yok sadece avize aşkı var .avize ayna gibide degil tahta desenli anlamadim ilk basta boyle degildi odasi degisti 2 gun oldu ondan mi acaba ? Simdiden tesekkurker .

2. grand ahmet

Beğenileri:
    11
    Odası değiştiği için olabilir kuşlar yüksek biryere konar odayı izler önce benim kuşum da duvar saatine uçuyor direk sıkılınca ordan benim kafama gelip oynuyor

LG-D693TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Çapkın11

Çapkın11 New Member

Beğenileri:
    1
    Kafese girmediginden hep alip kafese koymaya calisirdik.Oyun zannediyor olabilir belki daha kucuk yolculuktan geldik odasinda daha 2. Gunu ama aliskanlik yapmasindan korkuyorum.gazete fln bantladim hala konuyor nasil bi akilliysa salladim avizeyi korksun diye yine konuyor.1Gün kafesten cikarmamayi dusunuyorum bi alissin odaya :) Tünek zannediyor sıkılmıyorda hiç :(

4. grand ahmet

Beğenileri:
    11
    Yere inmesi lazım bi kaç kere alışır sonra yoksa avizeyi sokene kadar oraya gider o

LG-D693TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    737
    ortam değişikliğinde kuşlarınıza mutlak tanıma süreci verin 3-5 gün... Yoksa tadsız sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

6. Çapkın11

Çapkın11 New Member

Beğenileri:
    1
    Kuşu niğdeden getirdik orda daha ilk gunden ele omza gelmisti ucup kacmamisti burda şımardı mi ne ? Bizi hic takmiyor varsa yoksa avize daha yavru oldugundan ortama alisir 1 2 saate dediler.Bugun 3. Gun hic kafesten cikarmamayi dusunuyorum ?Kafestede hic durmuyor kapiyi acmaya calisihor donup duruyor daha 2.5 aylik :) :)

Sayfayı Paylaş