petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşum bana gelir mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Abdüssamed ŞİŞMAN tarafından 2 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Abdüssamed ŞİŞMAN

Arkadaşlar benim bir erkek muhabbet kuşum var.Dün dişi bir kuş aldım maşallah hiç korkmuyor benden acaba çiftleştikten sonra bana alışır mı dişi kuşum da 1 omzumda erkeği diğer omzumda dişiyi taşımak istiyorum olur mu?Şuanda salondalar ve kimse yok bende odamdayım bağğırıolar gidiyorum susuyolar resmen beni oynatıyolar ya [​IMG]

2. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    çift kuşları kendinize alıştıramazsınız eşiyle ilgilenir.

3. Abdüssamed ŞİŞMAN

Erkek zaten bana alışkın 7-8 aydır birlikteyiz ama dişiyi kendime alıştırabilir miyim?

4. Abdüssamed ŞİŞMAN

Yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen...

5. Sami Eki

Sami Eki Guest

Alışmış olan kuşunuz diğerine uyar, sizi ısırması kafese elinizi uzattığınızda deli gibi çırpınması gibi yabani davranış sergilemez ama eşi varkende sizinle ilgilenmez, yeni gelense zaten kendi cinsinden arkadaşı var o alışmaz, ayrı tutup alıştırabilirsin illa alıştırıyım diyorsan niyetiniz eş yapmaksa boşuna emek vermeyin tek kuşun yakınlığı hiç bir zaman olmaz

6. Mehmet Alim CANDEMİR

Kafeste elinize filan gelir en fazla. Ama imkansızda değil omzunuzda filan durması sadece yakınlık göstermez.

7. Abdüssamed ŞİŞMAN

Yorumlarınız için Teşekkürler eş yapıcam yavrularını omzumda gezdircem :)

8. Hakan GÖLGE

++++++++++

Sayfayı Paylaş