petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Kusum cifleşmek istiyor erkek pek yanasmıyor yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre oduncu tarafından 10 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Emre oduncu

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaslar dişi kuşum kuyrugunu kaldırıyor ama erkek pek yanasmıyor ötüyolar kuyrugunu kaldırıyo ama erkekde bi icraat yok arada bi bırbırlerıne gagalarını vuruyolar erkek kuşumun kızışıp kızışmadıgını soyleyebilirmisiniz fotolar koyacam
    bide dişi kuşum pek kafese alışkın değil hep dışarada durdu sadece uyuması ıcın koydum dışarı cıkmak istiyo sureklı bu bı sorun olurmu. Ayriyetden dişim benim elime gelip kuyrugunu kaldırıyo v şeklıne geliyo. Sularında avisol vitamin takviyesi yeminde kızıştırıcı yem karıştırdım yavruluk koydum bugun.Dişi kuşum erkeğe alıştı gibi erkegin kafasını felan kasıyo gagasını acmaya uraşıyo yem vermesini istiyor galiba erkek kuşum bunlara karsılık vermıyo ama dışarı cıkardıgımda dişinin peşinden ayrılımıyor.Bide arada kavga ediyolar gagalarını bir ya da iki kere bırbırlerıne vuruyolar sonra ayrılıyolar fazla kavga etmiyolar. bilgilerinize ihtiyacım var ilk defa cift besliyorum dişim 6 aydır bende erkek 1.5 hafta oldu.

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

2. Gökhan KARAALİ

Ayni sorun bendede var erkekte iş yok. Ayrica o nasil bir yuvaliktir kafes kadar

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Erkek kuş geleli daha yeni olmuş. Biraz sabredin, ayrıca kafesten büyük yuvalık yapmışsınız dişi kuş yumurtladığı da sıcak tutmak için çok yorulacaktır. Ayrıca kuşları salmayın çiftleşmelerini istiyorsanız

4. Oğuzhan Çelik

aynen yeni olduğu için birde acemilikten olabilr

5. Emre oduncu

Beğenileri:
    0
    sıcak duracaktır petegin hemen dibinde cokda buyuk değil 30cm :D

6. Oğuzhan Çelik

birde çifleşmelerini istiyorsan dışarıya çıkarma ama kesinlikle çıkarma

7. Emre oduncu

Beğenileri:
    0
    bi sorun olmaz demi dışarı cıkarmazsam dişim cunkü cok hırcınlaşıyor kafesın tellerini kemiriyor

8. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    yok sorun olmaz 2 side kuzışık

9. jöhMesut

jöhMesut Guest

Tavsiyem Kuşları dışarı sanmayın kafede kalsın aynı sorun bende de vardı zamanla hallerde hatta suan yumurta üstünde zamana bırakın ve elinizden geldiğince rahatsız etmeyin yumurta manasına eksik etmeyin

10. cexsa1

cexsa1 Guest

folluğa bak kafesten büyük :)

11. Emre oduncu

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim hepinize yardımcı oldugunuz icin yavruluguda geniş olmasını istedim ısıtma sorunu olmucak petegin dibinde duruyor icinde rahatca haraket etmesini istedim

12. Tuan MAKSEL

Sana erkek kus satabilirim eger disi kusunda bi degisiklik olmazda halen ciflesmek isterse 1 haftada vercegim erkek ciflesmezse kusu geri verir parani geri alirsin. Okadar duz duvara tirmanan bi jus. Benimde diside is yok :-D

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. erkek muhabbet kuşu dişiye yanaşmıyor

,
  2. erkeğin dişi kuşa yanaşmaması