Karadeniz Pet

Disi kuşum çok şişman

Furkan Yahya ÖZMEN

Paylaşımcı Üye
Arkadaslar benim disi kuş çok şişman ama kizismis bir sorun olur mu

resim işte @BerkBozkaya

Peki kilolu olduğunu düşünüyorsan bana kglu geldi diyet uygulaman gerekiyo belirli aralıklar uçurkuşu hep kafesde kalması kötü bi durum benim görüşüm bu

sen kuşunu kafesten çıkar evin içinde dolaşsın hergün böyle yaparsan düzenli olarak yaparsan kuşun zayıfla

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:43 -->-> Daha önceki mesaj 20:42 --

kuşunu çilek,elma,marul gibi birkaç şeyle besliyebilirsin

Son düzenleme:
Diyeti nasıl yapamyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:45 -->-> Daha önceki mesaj 18:44 --

Ikisi birlikte yaşıyor Yemleri alamam ki

Ilk olarak disiniz kizismis bir kus degil ikinci olatak disinizin on planda oldugu bir fotograf cekerseniz kesin bir sey diyebiliriz :)

Ya şu anda ben o kuslari almayi düşünüyorum dışı kizismis dediler bana

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:51 -->-> Daha önceki mesaj 18:48 --

@BulutYILDIZ

Dişi kızışmış görünmüyor erkek güzel bir Çekoslovak

en güzeli kuşları ayır 1 hafta dişiyi bol bol evin içine bırak zaten uçamaz bu tosun bu haliyle hareketlendir kuşu. Yumurtlamada ve çiftleşmedde sorun yaşayabilir.

Ceresinden ve Dişi kuş tüyde gibi eğer anlaşıyorsa biraz sabır edip dişiyi kızıştırıp takviye yapıp bir süre sonra sonuç alabilirsiniz.

1 hafta ayırsam bir sorun olmaz mı eslerde tekrar birleşirler mi ve kızıştırmak icin ne yapmaliyim k

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:58 -->-> Daha önceki mesaj 18:56 --

Ya şu tuy de ne ya ben o tuyde yi nasıl gecirebilirim

1 hafta dan bir şey olmaz 2,3 hafta ayırsan bile olabilir.Şimdi mamaya nijer takviyesi diyeceğim ama kuş bana tüyde gibi geldi daha yakından bir foto yüklermisiniz.

Son düzenleme:
Ya bu kuslari ben satın alacağım için yakından foto yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:01 -->-> Daha önceki mesaj 19:01 --

Su mama takviyesi var ya mama nin içine ne koymalıyız acaba ben bilmiyorum

Eğer siz bu kuşlardan hemen yavru almak istiyorsanız biraz hayal kırıklığı olur diyorum,bunlara emek vermelisiniz,eğer beğendiyseniz arkadaşlarımızda dediği takviyeler ve destekler ile sonuç alırsınız.En büyük ilaç da sabırdır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:04 -->-> Daha önceki mesaj 21:03 --

@Yusuf Kürşat AKKUŞ kardeşim dişiye bakar mısın?tüyde mi?

Kardesim ben hemen yavru almak istemiyorum sadece sağlık li olurmu şişman ligin sagligina zararı olur mu dedim

Bak Kafesi ayır Kuşu bol bol uçur ama dinlensin o şekilde zayıflat başka çözüm yok

Kardeşim dur sana yardımcı olacağız:)

Tamam peki zayıflattirdiktan sonra ne maması vereceğim mama nin içine ne koyaycagim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:12 -->-> Daha önceki mesaj 19:08 --

@Cihan UĞYUR ne demek istedin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:18 -->-> Daha önceki mesaj 19:12 --

.............

Furkan bey siz kuş uçurarak biraz yağlanmasını gidermiş olursunuz ama Dişi kuş kızışmamış durumda biraz sabır edip sonrasında verim alırsınız.

Geri