Karadeniz Pet

Dişi Kuşum Elimi Yuva Yaptı.

• Konbuyu başlatan jackaltr
  • Başlangıç tarihi
J

jackaltr

Guest
Dişi kuşum elimin içinden çıkmak istemiyor. Bırakıyorum daha da çok elimin içine girmeye çalışıyor bunu neden yapıyor acaba? :D

Videosu varda nereden yükliyicem söylerseniz ekleyebilirim.

Eğer daha yuvadan yeni atladıysa bu hareketler gözlenebilir.

O zaman kızışmış olabilir. Bide video eklerseniz bakalım.

hangi programla yükleniyor yapamadım. neyse yarın denerım vıdeoda daha çok başını kaşıyorum ve elimde uyuya kalıyor bıraktıgımda tekrar kasınmak ıstıyor elımı dıdıklıyor :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Video izleniyor, sanırım kendini sevdirmek istiyor yada üşümüş olabilir mi acaba :rolleyes:

Çook şeker maşşallah (= böyle miydi hep yoksa yeni bir olay mı?

Çook şeker maşşallah (= böyle miydi hep yoksa yeni bir olay mı?

Aslında çok saldırgandı, yaşlı bir bayandan aldım atıyordu, evcilleştirmek için baya uğraş verdim az elimi kanatmadı :D ama baya ilerledik kızımla, çok uysal kafesi açıyorum geliyor yanıma elimin altına girmeye çalışıyor bunu neden yapıyor anlamış degilim hâla :)

Maşallah, ilgi görmek, ve bazende okşanmak, kaşınmak için yapıyorlar. Belki de son zamanlarda onu korkutan birşey olduysa, kendisini sizin elinizde daha güvende hissediyor olabilir.

:'( Dişi kuşum hayatını kaybetmiş, daha sabah hiç bir şeyi yoktu canavar gibiydi öglen baktıgımda kafesin kenarında ölü buldum nazar değdi kuşa, çok üzüldüm ne güzel bayağıda kaynaşmıştık.

Çok üzücü, başınız sağolsun. Ama bir nedeni olmalı, öyle birden bire... Belki de saklanma isteği, belki ilk konu açtığınızda yazdığınız şeylerin nedeni hasta olması olabilir. Tabi hiçbirşey gideni geri getirmiyor sonuçta.

çook tatlı ya MAŞALLAH ! herhangi bir rahatsızlığı yok gibi elinizin sıcaklığı hoşuna gitmiş sanırım =)

benım erkek kusumda aynı bu sekılde elimin icinde oksanmaya bayılıyor :S hastalık degil o sıcaklıktan ve oksanmaktan hoslandıkları ıcın oynuyorlar. Başınız sagolsun yazık olms

Umarım Hasta Filan Değildir? Yada Uyumak İçinde Yapiyor Olabilir

Geri