Karadeniz Pet

dişi kuşum erkeğe yem yedirmiyor...

• Konbuyu başlatan Görkem KOÇSAN
  • Başlangıç tarihi
G

Görkem KOÇSAN

Guest
selam dostlarım cümleten hayırlı ramazanlar. petshoptan allaha şükür sağlıklı 1-1.5 yaşlarında çift muhabbet aldım dişi iri çekoslovak erkekte çekoslovak en iyi anlaşan onlardı gördüğüm, yaklaşık iki aydır çiftleşmediler, nijerde verdim ama olmadı, dişi kuş erkeği yem yerken görmesin hemen kovalıyo ya da su içerken marul falan verdiğimdede kovalıyo ama büyük kavga yok, bende bu kuşları değişmeyi düşünüyorum acaba hangisini değişeyim ya da ikisinimi değişeyim ?

2 aydır sizdeler peki öpüşme birbirini kaşıma falan yokmu ?? eger yoksa bence değiştirin eğer eş tuttularsa ellemeyin .eş tuttularsa arada dişinin gaga atması normal

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2 aydır sizdeler peki öpüşme birbirini kaşıma falan yokmu ?? eger yoksa bence değiştirin eğer eş tuttularsa ellemeyin .eş tuttularsa arada dişinin gaga atması normal

birbirini kaşıma var sadece. nasıl bi ilişkiyse valla bnd anlayamadım :)

eğer dişi erkeği çok dövüyorsa değiştirin o zaman

bende jumbo bir çiftim var onların muhabbeti gibi bir kuş çifti görmedim desem yeridir..nasıl bir yakınlaşma dakikalarca birbirlerinin kafalarını kaşır,birbirlerinin boynunu okşar sırasıyla nasıl bir muhabbet vardır aralarında şaşarım.. ilk geldiklerinde çiftleştiler ve 2 adet yumurtada yaptı dişi bu arada ben ikide bir bakardım yuvaya sonra birde ne gördüm yumurtaları dişi kuş yuvadan atmış,bu günden sonrada birbirleri ile muhabbetleri aynen devam etsede çiftleşme olmuyor bu sefer..kısaca eşleşen çift çok muhabbetli ve hareketleriyle bunu mutlaka gösteriyorlar..

Yeniden bi üyelik actigim icin ozelden yazamadim lutfen konuma bakip yardimci olurmusun kimse yardim etmedi yazdim yazali daha .s

ben,m vefat eden anne de yapardı bazen özellikle ilk zamanlar. yan yana ayırma şansınız varsa biraz ayırın sonra tekrar birleştirebilirsiniz. Yada biraz daha bekleyin elbet dananın kuyruğu bişekilde kopar sizde rahatlarısnız kuşlarda :)

bende jumbo bir çiftim var onların muhabbeti gibi bir kuş çifti görmedim desem yeridir..nasıl bir yakınlaşma dakikalarca birbirlerinin kafalarını kaşır,birbirlerinin boynunu okşar sırasıyla nasıl bir muhabbet vardır aralarında şaşarım.. ilk geldiklerinde çiftleştiler ve 2 adet yumurtada yaptı dişi bu arada ben ikide bir bakardım yuvaya sonra birde ne gördüm yumurtaları dişi kuş yuvadan atmış,bu günden sonrada birbirleri ile muhabbetleri aynen devam etsede çiftleşme olmuyor bu sefer..kısaca eşleşen çift çok muhabbetli ve hareketleriyle bunu mutlaka gösteriyorlar..

ikide bir yuvaya bakarsanız dişinin yumurtaları atması normal hocam. yumurtalama döneminde hiiiç yerini değiştirmiyeceksınız kafesin, kuşlara da yanaşmayacaksınız yem su bakımı haricinde..

Geri