petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşum erkeği dövuyo

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaanmavış tarafından 16 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar mrb 3 yıldır beslediğim dişi kuşumun yanına 1 ,1.5 yaşlarında kızgın erkek muhabbet aldım ama dişinin yanına koydum dişi erkeği dövüyo erkek kaçıyo bende ayırdım dişiyi başka kafese aldım napabilirim erkekle anlaşması için ?

Lütfen Cevaplarınızı Bekliyorum.....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:13 -->-> Daha önceki mesaj 15:12 --

Cevaplarınızı merekla bekliyorum

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Dişi istemiyorsa cok fazla yapcak birsey kalmıyor.. keske kendisi begenseydi eşini.. dişi kusunuz 3 yıldır sizinle ise, benden size öneri, kusunuz kolay kolay ciftleşmez.. Cünkü 3 yıldır size alısık, sizi beninsemiş.. Yaşı da ilerlemiş, kendi sececegi bir erkek alın anlaşsınlar bakalım.. Fotograflarını bir görebilirmiyiz kusların..

3. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    Hayır istemem sinde değil erkek daha alışmadı 3 gunoldu alalı erkeği alışsın tekrek dişiyi erkeğin yanına atcam.

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    Bir deneyin bakalım.. Ayrı kafeslerde biraz uzun dursunlar o zaman, erkek iyice bir alışsın kafesine..

5. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    aslında 3,4 ay once bi eşi vardı fakat oldu 5 kere felan çifleştiler fakat yavru vermemişti 1 hafta sonra bidaha birleştirsemmiki

6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    zamanla alışır kuslarınız aslında ama cok kavga ediyorlarsa erkek zarar görebilir.. Siz bilirsiniz bir deneyin bakalım..

7. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    Çok saolun iyi gunler denicem

#7 kaanmavış, 16 Haziran 2014
    Son düzenleme: 16 Haziran 2014
  8. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    konu acıp kendi cevaplayanlarda var :D

9. oguzhan01
    Gizli

oguzhan01 Guest

anladığım kadarıyla iki ayrı kafesiniz var evde kuşları ayrı kafeslere koyup yuvayı erkeğin olduğu kafese takın kafesleri de yan yana koyun ortalama 10-15 gün içerisinde kurlaşma ve alışma gözlemlediğinizde dişiyi erkeğin olduğu kafese koyun.insanlara alışkın kuşlardan yavru almış arkadaşlarımız var neden olmasın.

Sayfayı Paylaş