petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşum erkeğin üstüne ayağını koyuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İbrahim AKSU tarafından 20 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Merhaba , dişi kuşum erkeğin üzerine ayağını koyuyor , bu işte bi gariplik varmı, normalse bu hareketi neden böyle yapıyor acaba ? Teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

Ustalar yardım edermisiniz? :)

2. OzanEsmrsy
    Gizli

Valla Aynı Sorun Bende'de var benim erkek ayağını üstüne atıyor tekme atar gibi :D

Çiftleşme provası diye düşündüm ben yada yaramazlıktır net bir fikrim yok :) ..

3. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ama benim dişi atıyor kafama takılan şey bu :)

4. filiz Tohum
    Gizli

benim dişide aynısını yapıyor erkek gibi kafa sallıyor erkeğine altından girip üstünden çıkıyor :))
    ama nafile
    sizin durum bize göre normal de genele göre ikimizin dişisinde anormallik var :)
    ben bizim dişinin baskın karakterine yoruyorum..gözlemleyin biraz..

5. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bu çiftlerim eş zaten, şuanda yavruları hala yuvada 22 günlük oldular, bilemedim neden böyle yapıyor

6. filiz Tohum
    Gizli

maaşallah acaba tekrar mı çiftleşmek istiyor?
    inşallah size ehli kişiler cevap verirde bende öğrenmiş olurum

7. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    aynı durum bende de var. ben erkeği sonradan dişinin yanına koyduğum için olduğunu düşündüm. sizde öyle mi yaptınız? eğer siz öyle yapmadıysanız başka bir nedeni var :)

8. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yeniden çiftleşmek için olabilirde ama neden dişi kuş erkeğin üstüne ayak atıyor :) bikaç gün öncede erkek yuvruları bulunan yuvalıktaki talaşları akşama kadar kafesin içine taşıdı, bi haller oldu bu kuşlara :)

9. filiz Tohum
    Gizli

ben de dişimin yanına erkek kuş aldım ....biz erkek biraz içgüveysi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:02 -->-> Daha önceki mesaj 00:00 --

bunlar yavruları mı istemiyor acaba! erkek talaş taşıyor dişi çiftleşmek istiyor :)
    sizinkiler görevleri değişmiş :)

10. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hayırlı olsun, benim okuduklarımdan anladığıma göre keşke önce erkeği kalacakları kafese koyup bi süre dişiyi ayrı yerde tutup sonra erkeğin kafesine atmak doğru olurdu sanırım

11. TİMUCİN TUNC
    Gizli

aynı benim dişi :D erkek tam bir salon beyfendisi :/

12. Oğuzhan Çelik
    Gizli

dişi çifleşmek isitoyr kardes

13. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yok öyle demeyin maşallah bakıcı anne baba, yavrularına çok iyi bakıyorlar, iyi davranıyorlar nazar değmesin :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:10 -->-> Daha önceki mesaj 00:06 --

dişi çiftleşmek isitiyorsa ayağını erkeğin üstüne atar diyosunuz yani, benim buna benzer bi problemimde erkek diye bildiğim kuşum başka erkek kuşumun üstüne çıkmaya çalıştı hemde defalarca yani ayağını attı diyelim üstüne :)

14. filiz Tohum
    Gizli

onuda yaptım ayrı kafeslere aldım ..bizim kız erkeğin kafesini istila etti erkek te onun kafesini ayrı durmadılar yine birleştiler bende büyük olan yani dişinin kafesine koydum

15. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ,
    istila etmelerine izin vermeyecektiniz hocam :) araları iyiyse kim kimin kafesinde çok önemli değil zaten

16. filiz Tohum
    Gizli

araları iyide hala frekansı tutturamadılar.. :) dişi sinirleniyor erkek siniyor.. erkek sinirleriniyor..zili kafesin teline vura vura davul çalıyor dişinin umrunda değil :D

17. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    zilmi dediniz hocam, anlaşmaları için kafesin içinde oyuncak ve benzeri şeyleri kaldırmanız gerekirki birbirleriyle ilgilensinler

18. filiz Tohum
    Gizli

zil, top var..başkada yok! zilide birbirlerini ikaz etmek için kullanıyorlar..dişi sinirlenince bir tık vuruyor..erkekte dişi çiftleşmeyince çalıyor :)
    topu da dişim çok seviyor oynamayı alamam yani :)

19. brutalize

brutalize Member

Beğenileri:
    1
    aynı durum bende de var. bende dişi kuşumun yanına erkek almıştım. 5-6 gün oldu işte. dişi ayağıyla basıyor uçtuktan sonra gelip erkeğin üstüne konuyor

20. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    eger tek tarafli kizginlik varsa disi bunu gostermek icin ayak atar . erkek hazir deilse bekliceksin :)=

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. dişi muhabbet kuşu erkeğin üstüne çıkıyor

,
  2. dişi muhabbet kuşu erkeğin üstüne çıkar mı

,
  3. dişi muhabbet kuşu ayak atıyor normalmi

,
  4. dişi muhabbet kuşu erkeğin kuşun üstüne çıkıyor,
  5. muhabbet kusunun disinin ustune cikmasi nedir,
  6. erkek muhabbet kuşu neden dişiye ayak atıyor,
  7. diş kuş çöküyor erkek çıkmıyor,