Karadeniz Pet

Dişi kuşum erkeğin üstüne ayağını koyuyor

sabır göstereceğiz :(

Arkadaşım hiç sorun yapma benim dişiye yeni erkek aldım erkek hiç alışamadı dişi ayagını ustune atıyordu bu dişinin kızmış olduğunu gösterir kesinlikle erkek hazır olduğu an kendini bırakır benim dişi yavruluktan cıkmıyor bugun erkek ustune cıktı tam çiftleşicekken düştü şans kız ise hala istiyor sorun yapmana gerek yok yami bu iyi bişey dişi kuşun kızmış heran yumurtlayabilir sevınmen lazm erkege kızıstırıcı yem al hadi cok konustum ...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:07 -->-> Daha önceki mesaj 21:03 --

Erkek dişiden nefret ediyodu kızıstırıcı aldım ya ondan yada alıştı 5 gün oldu bugun ilk çiftleşme hareketi ggösterdiler fakat tam yapamadılar bi arkadaştan duydum erkek kızıştımı dişi sinek olsa affetmez gercekten sabır lazm ve kızıştırıcı nijer tohumu cok onemlı bana gore tabi

Benim dişi. Erkeye ayak atıyor kovalıyor. Arada yuvalıga. Giriyor bir veya iki kez. Gördüm erkek. Dişinin üstüne cıktı düştü. Erkek cesaret edemiyor. Dişi çok baskın. Aynı tünekte. Arada durup. Öpüşüyorlar. Anlamadım. :)

Benim dişi. Erkeye ayak atıyor kovalıyor. Arada yuvalıga. Giriyor bir veya iki kez. Gördüm erkek. Dişinin üstüne cıktı düştü. Erkek cesaret edemiyor. Dişi çok baskın. Aynı tünekte. Arada durup. Öpüşüyorlar. Anlamadım. :)
Sabırlı olun ve ne yapmaları gerektiğini onlara bırakın. Onlar ne yapmaları gerektiğini bilirler.

Dişi kafeste. Erkeye. Saldıyor. Kuşları saldımda. Öpüşüyorlar. Bir birlerini kaşıyorlar. Anlayamadım. ?

IMG_6023.JPG

benim dişide aynısını yapıyor erkek gibi kafa sallıyor erkeğine altından girip üstünden çıkıyor :))
ama nafile
sizin durum bize göre normal de genele göre ikimizin dişisinde anormallik var :)
ben bizim dişinin baskın karakterine yoruyorum..gözlemleyin biraz..
Benim önceki erkeğimle bildiğiniz çeiftleşiyodu ha bu arada bunun nedeni dişinin kafeste baskın olamso

zil, top var..başkada yok! zilide birbirlerini ikaz etmek için kullanıyorlar..dişi sinirlenince bir tık vuruyor..erkekte dişi çiftleşmeyince çalıyor :)
topu da dişim çok seviyor oynamayı alamam yani :)
Çifleştirmek istiyosan o oyuncakları al at

Geri