Karadeniz Pet

Dişi Kusum Erkeğini İstemiyor

evet

kardeşim erkek kuşun ceresi mavileşir. hemde davranışları ve hareketleri dişi kuştan çok farklıdır.senin kuş hareketsiz ve sakin ise ve ceresi de mavileşmiyorsa dişidir

Ancak beyaz muhabbet kuslarinda pembe ve tonlarindaki cere erkek oldugunu gösterir yaziyor ve gorsellerde beyaz muhabbet kuslarinda erkek olanlar hep ceresi pembe ...mavi mevzusu tam delil degil..bak link atayim sana

doğru o yüzden videosu lazım dedim. bu hususta senin gözlemin daha önemli olacaktır. erkek kuş, erkek kuş gibi davranır. bu sebeple gözlemin önemli.

2016-12-14-23-29-12.png
2016-12-14-23-29-12.png
2016-12-14-23-29-12.png

Resul,,disi 10 aydir neredeyse bizimle..digeri yani albino olan ise bir hafta ...ortam yabancisi diye mi ezik acaba

dişi güzel. evet doğru bir tespit. erkeği hemen kafese bu yüzden atmasaydın demiştim. bir de erkek güçlü ve dominant durmuyor sanki.

"Resul10, post: 519023, member: 20512"]dişi güzel. evet doğru bir tespit. erkeği hemen kafese bu yüzden atmasaydın demiştim. bir de erkek güçlü ve dominant durmuyor sanki.

Bir kafes daha var erkegi oraya mi atsam..yada böyle kalsa zamanla uyum olur mu ?

Dişi boyle psikopat psikopat bakıyor albino ya..en ufak harekette bi gaga atiyor albinoya...sonra ikiside clik clik diye otusuyorlar ..kızgınlık otusu degil normal otus...

olmaz. eğer anlaşamıyorlarsa daha çok kavga ederler ve kuşların zarar görür. ikisini bir müddet ayır. yuvalıklı kafeste erkeği bırak.

dene. eğer yine de anlaşamıyorlarsa kendine baskın bir erkek al.

Himmmm...yaw bunu geri versem almazki satan adam....bir erkek daha alsam iki erkek bir disi olacak .....kizistirici mama versem birseyler olur mu aralarinda...bu kin biter mi

Zaman care olmaz mi...zamanla alismaz mi...tüh yaw kar gibi albino yu ne hayallerle almistim

kardeşim karar senin ben naçizane tavsiyede bulunuyorum. bana kalırsa gider baskın bir beyaz kafa siyah çizgili bir mavi erkek alırım.

Geri