Karadeniz Pet

disi kusum erkek gibi davraniyor

tiwilight

Yeni Üye
herkese merhaba son zamanlar disi kusum erkek gibi kur yapiyor kafa salliyor , erkege kusuyor , erkegin gagasini cekiyor bu haraketleri niye yapiyor acaba normalmi ?

Disi cok kizistiginda kur yapar normaldir. Disi olduguna eminseniz

Normal benim dişide ayni sekilde davraniyor. Hatta erkegin ustune bacagini bile atiyor

Yaparlar yaparlar erkek hazir oldugunda ipleri geri alir iyi uretimler

cok tesekkur ederim herkese birde ayirma yontemi ise yriyormu cabuk ciftlesmeleri icin ?

Kuşlar birbirlerinin haraketlerini taklit ederler mesela biri yem yerken digeride gidip yer cogu kez sahit oldum . Taklit ettikleri icin olabilir sahsi fikrim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:45 -->-> Daha önceki mesaj 12:44 --

Ayirip kafesleri yan yana koyarsan birbirlerini gorurlerse kafese koydugunda ciftlesebilirler ben oyle biliyorum

Bana da tam böyle bi dişi lazım :) bizim oğlanda tırt yok

Kuşlar birbirlerinin haraketlerini taklit ederler mesela biri yem yerken digeride gidip yer cogu kez sahit oldum . Taklit ettikleri icin olabilir sahsi fikrim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:45 -->-> Daha önceki mesaj 12:44 --

Ayirip kafesleri yan yana koyarsan birbirlerini gorurlerse kafese koydugunda ciftlesebilirler ben oyle biliyorum

anlasildi tesekkur ederim :)

Rica ederim

Geri