Karadeniz Pet

Dişi kuşum evden kaçtı

Yaagmur06

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar dişi muhabbet kuşum dün öğle vakti evden kaçtı. Dışarı çıkıp ağaçlara, dama çıkıp gidebileceği balkonlara baktım bulamadım. Çok üzgünüm. Çok ağladım. Ama yapabileceğim bir şey yok. Tek duam iyi insanların evine gidip sahiplenilmesi yönünde [emoji853]. İnşallah başına bir şey gelmemiştir. Başına bir şey gelmesinden çok korkuyorum. Erkek muhabbet kuşum konuşmuyor dişi kuş gittiğinden beri. Arada konuşuyor. Eş olmamışlardı ama tek kalmaya alışkın değil. Ben elimden geldiği kadar ilgilenmeye çalışıyorum. Kafesinden saldığımda direkt aynaya gidip orada kendisine bakıyor. Bağırıyor çağırıyor arada. Ben yanındayken tellere yapışıyor. Odadan gittiğimde ötüyor, çağırıyor. Yeni arkadaş almam lazım mı? Bu süreçte neler yapmam lazım. Zaten sağlıklı düşünemiyorum. Çok üzgünüm. Çok kötü bir durum. Yardımcı olur musunuz?

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yakın çevrenize ilan yapıştırın. Duraklara, ağaç gövdesine fotoğrafla beraber iletişim numaranızı yazın. Umarım bulunur. Bulunamazsa da eş alın ancak eşini kendi seçsin.

Geri