petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşum hasta lütfen yardım..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Unico tarafından 10 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Unico

Unico New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar dişi kuşumun hicbirseyi yoktu.Erkekle ciftlestiklerini bile gordum.4-5 gun once ishal oldu..Dışkısı poposunun ordaki tuylere yapistigi icin ilik suyla popo kismini yikadim kusun tamamini degil dikkat.Daha sonra kus tuylerini kapartmaya basladi ve yem kusuyor etrafa yikadigim gunden beri.İshalken bile tuyleri kabarik durmuyordu canliydi gayet taki su deyene dek.Simdi ne yapmam gerekiyor ishali hala biraz devam ediyor avivit vitamin karistirdim sularina baska bisey gelmedi aklima nolur bilen arkadaslar bi yardim etsin herkese hayirli aksamlar..

2. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun
    Ne renk kusuyor?
    Nerede yaşiyorsunuz bilmiyorum ama acilen hekim görsün
    Üşüttüyse kendini kabartmiş olabilir
    Mümkünse böyle durumlarda yikamak degil de; kagit havluyu islatip silmk daha dogru
    İslak mendil önermem çünkü hayvan agziyla tüylerini düzeltmeye çalişirken yutar

3. Unico

Unico New Member

Beğenileri:
    0
    Tesekkurler yedigi yemleri kusuyor oldugu gibi kabugu soyulmus vaziyette kursagindakileri

4. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş