petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşum hasta mı acaba?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onur ARDALI tarafından 5 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Onur ARDALI

Onur ARDALI New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi kuşum 2 gündür kendini kabartıyor ve düzgün uçamıyor. Kanatları değişik bir biçimde vücudundan kalkık duruyor resimdeki gibi. Ayrıca 2 gündür yuvalıkta duruyor sürekli. Dişi kuşumu yaklaşık 1 hafta önce aldım fakat kızışmamıştı. Acaba hasta mı?

2. baskentli06

Beğenileri:
    2
    kusunuz hastalanmış antibiyotiğe baslayın acilen bence

3. Onur ARDALI

Onur ARDALI New Member

Beğenileri:
    0
    Şimdi farkettim ishal olmuş nedense. Ishal ilacı vardı onu koydum suyuna başka ne yapabilirim?

4. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hangi ilaco koydunuz? İlaç kullanmadan önce pirinç unu koyun suyuna. Keçiboynuzu tozu kaynatıp ilıtıp verin. Aviastım avidiare alın bulundurun evde bir iki gün içinde kabarıklığı geçmezse aviastım kullanın. Sadece ishali devam ederse avidiare kullanın.

5. Onur ARDALI

Onur ARDALI New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşumu kaybettim malesef arkadaşlar çok çabuk güçsüz kaldı elimle besledim ilaçlı ve vitaminli suyundan içirdim ama kurtulamadı malesef

Sayfayı Paylaş