Karadeniz Pet

Dişi kuşum ishal .......!!!

bomotoy

Meraklı Üye
sa ustalar dişi muhabbet kuşum 2 hafta oldu alalı ishal bir türlü geçmedi.. avidare kullanıyorum aspur yem verdim patates haşladım herşeyi yaptım düzelme göremedim napmam lazım etkili bir çözüm söyler misiniz... :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:52 -->-> Daha önceki mesaj 14:22 --

İSHAL İLACI OLARAK NEYİ ÖNERİRSİNİZ ??? SULFAMEZETTİN, KOKSİDİN , NİFLODİN ????

Son düzenleme:
kesin işe yarar mı peki ? vitaform TETRAMEZATIN ENDOSIN kolay bulunabilen bir ilaç mıdır ? suya karıştırmadan direk damlayla ağzına versem uygun olur mu ?

İshal olduğundan emin misiniz? Bi fotoğrafını koysanız dışkının

tabi biraz bekleyin atıcam şimdii..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:58 -->-> Daha önceki mesaj 18:52 --

0b7D69.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:59 -->-> Daha önceki mesaj 18:58 --

bunu az önce yaptı ? aslında biraz düzelmiş su gibi yapıyordu önceden

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:01 -->-> Daha önceki mesaj 18:59 --

OJRMXZ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:02 -->-> Daha önceki mesaj 19:01 --

Q1RMjZ.jpg

bunu az önce yaptı ? aslında biraz düzelmiş su gibi yapıyordu önceden[/QUOTE' Alıntı:
Bende bi problem göremedim diyecektim. Eğerki bu şekilde yapıyorsa ialçları kesin derim. Önlem olarak da suyuna pirinç unu katın. Haşlanmış patates vermeye de devam edin.

Son düzenleme:
bide bu kuşun ceresi mavi gibi dişi diye aldım da ben ?? :/

Hafif mavilik olur. Kuş dişi. Benim yumurtlayan kuşumunda ceresi böyle. Kızışınca kahverengi olacak.

Geri