petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Kuşum kısır mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Salih ÇİÇEK tarafından 31 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Salih ÇİÇEK

Hayırlı forumlar. Dişi kuşum yaklasık 1 1,5 senedir bizimle çift olarak almıstım erkeği öldü 6 aylıkken falan bende bi daha almak istemedim biraz ağır geldi ölmesi. Şimdi dişimin yanına erkek alıp bakmak ıstıyorum ancak asıl sorum burada olucak. Cevremdekiler kızgınlık yumurtası yapar dıyorlar yanı bos yumurta ama kusum onu da yapmıyor gayet iyi bakıyorum acaba kısırlık mı var eş almaktan vaz mı geceym ?

2. Furkan YAMAN

Disi kusunuz erkek oldugunden beri,kizisik durumdami ,erkek oldukten sonra kizismasi gectimi?

3. Tevfik AKTUNÇ

Fotoğraf eklemeniz daha mantıklı diye düşünüyorum.

4. Furkan YAMAN

Katiliyorum Tevfik abime....

5. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    kızgınlık yumurtası yapmaması kısırlık belirtisi mi pek zannetmiyorum ama tecrübeli arkadaşlar daha iyi yorum yapacaktır..

6. Salih ÇİÇEK

erkek olugunden beri ceresi kahverengi hiç donmedi :)

Sayfayı Paylaş