Karadeniz Pet

Dişi kuşum kızışmıyor

• Konbuyu başlatan Furkan ATEŞ
  • Başlangıç tarihi
F

Furkan ATEŞ

Guest
Merhabalar. Çiftimin erkeği baya kızışmış durumda. Çiftleşmek istiyor ama dişim yanaşmıyor. Videolarını da çektim. Bakıp fikirlerinizi söylerseniz sevinirim. Bi de dişinin çeresi mavi gibi olmaya başlamış. Onunda fotolarını koyacağım. Bu konuda da yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler şimdiden
5vova9.jpg

18052013031 - YouTube

http://www.muhabbetkusu.com.tr/cinsleri-ve-irklari/kuslarimin-cinsi-lutfen-2422.html

Yukarıdaki konuda daha önceden çekilmiş fotoları var. YEşilin çeresi ilk geldiğinde beyazdı sonradan mavileşmeye başladı. Eniştem aldm yeşili. DAha önceden yavru aldıgını söylediği bir kuş. Hatta gidip bizzat üretimhanesinde erkeğini falan da gördm. Sizce iki erkek kuşun videodaki gibi bir davranış göstermeleri mümkün mü?
Not: Videodan sonra yatağın üstüne baktıgımda erkeğin, dişiye kusmaya çalıştığını fark ettim. ÇÜnkü yatakta kabugu soyulmuş(kursaktan çıktıgı belli) fakat hiç sindirilmemiş yem taneleri vardı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dediklerini erkek-erkeğe'de yapıyor. linkteki resimlerede baktım net değil gök mavili kuştan yana sıkıntı yok kızgın erkek, yeşillinin cereside erkek? o zaman şöyle yorumlayalım bu fotografta,fotograf azizliği var? bence güzel bi makineyle yeşilin ceresini çekiver sana zahmet.

dişiyi değiştirip hazır kızışmış dişi alırsanız iyi lur..

dişiyi değiştirip hazır kızışmış dişi alırsanız iyi olur..

Yeşil izin verse direk yklenecek mavi :) Bende şaşırdım şimdi.

Daha net foto lazım. Biri erkekte diğeri fotolarda kötü çıkmış.

yanız erkeğin varya harbiden on numara kuş maşallah valla..

Sarı kuşun dişi daha kızışmadgı icn tepki vermyo olbilir.

Sarının yeni resimleri daha net ve yakından. Daha önceden yavru alınmış dişiye erkek gibi çereye bürünmesine şaşırdım. Dişiyi kızdırmak için neler yapabilirim. Yorumlarınız için teşekkür ederim.
yusuf kardeşim erkeği 1,5 aylıktan beri özenle besledim :)
33ygzyh.jpg

9a0ar5.jpg

Mamaya havuç rendesi yeme nijer suya vitamin =Hazırlanan çiftler :)

Geri