petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Kuşum Mama Yemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve edanurozkan tarafından 9 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. edanurozkan

edanurozkan New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar,
    Benim bir çift muhabbet kuşum var. Yavru bekliyorum onlardan ama dişi erkeğin yaptığı kurları görmezden geliyor. Ben de kızıştırmak adına dişiyi ayırdım. Dün mama yaptım erkek çok sevdi ama dişi ağzına bile sürmedi. Yemesi için ne yapabilirim? Yemliği çıkardım acıkınca yer belki diye ama inada inat.

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    Mama içerisine sevdiği bir sebze veya meyveyi (havuç,elma,salatalık vs.) ekleyerek deneyebilirsiniz.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Mama içine keçi boynuzu unu (tozu) ilave edebilirsin çay kaşığının ucu ile..

4. edanurozkan

edanurozkan New Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:48 -->-> Daha önceki mesaj 14:46 --

Evde yok maalesef ama en kısa sürede alacağım. Teşekkürler. Bu arada ben yuvalığa kuş kumu koyacağım fakat bir yerde yuvalığa talaş konulmalı diye okudum. Petshop evin ısısı iyiyse sorun olmaz dedi. Doğru mudur acaba?

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Sıcak odada bulunacaklarsa, kalorifer veya soba sönmeyecekse kum da olur. Fakat kum hızlı soğur, yavru - yumurta zarar görür istenmeyen bir durumda. Ayrıca izolasyon yapıp sıcak tutmaz.
    Petshoptan hamster talaşı almanı öneririm.

6. edanurozkan

edanurozkan New Member

Beğenileri:
    0
    Peki çok teşekkür ederim yardımınız için.

Sayfayı Paylaş