petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşum ne yapmak istiyor ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve SELİM EYÜPOĞLU tarafından 27 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. SELİM EYÜPOĞLU

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar yeni bi dişi aldım 1 gün sonra da kafese yuvalık taktım dişi hemen girip çıkmaya başladı baya ilgili yuvalıkla bu bi işaret mi ? Bir de arkadaşlar yuvalığın içine ne koymalıyımm... Teşekkürler

2. Gamze Apaydin

Gamze Apaydin New Member

Beğenileri:
    0
    iyiye isaret yuva hazirligi yapiyordur yuvanin tabanini kapliycak sekilde talas koy cok fazla degil ama

#2 Gamze Apaydin, 27 Aralık 2015
    Son düzenleme: 27 Aralık 2015
  3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Yuvalığa ilgi göstermesi güzel. Kemirgen talaşını bir tutam olacak şekilde yuvalığın içine koyabilirsiniz.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bu bir işaret kesfediyor bakıyor hamster talasi koyun

5. salahattin

salahattin Member

Beğenileri:
    0
    Ben ne koyduysam dışarı attı. üşümesin diye plastik yumurtalığı çıkarıp tahta tabanlı yumurtalık koydum. Sonra 7 yumurta yaptı. 2 sini kırdım. 5 tane sağlıklı yavru dünyaya geldi. yavrular dışkı yapınca onları öyle temizledi ki ne zaman baksam taban pırıl pırıldı.Dışkıları kenarlardaki boşluklara atıyordu.Şimdi 30- 40 günlük oldular 3 ünü sattım 2si yeni sahibini bekliyor.

Sayfayı Paylaş