Karadeniz Pet

Dişi Kusum Neden Boyle Duruyor Tunekde

Ahmet Fidan

Meraklı Üye
Arkadaslar benım disi kusum genellıkle boyle duruyor tunekde neden ben anlamıyorum falat yumurta wardır belkı dıyorum bı ıhtımal sızım yorumunuz nedır tsk ederım

Gpp7L2.jpg

poposunu açıp kapatıyor mu ve kafesten de olabiliyor duruşları tüyleri kırılmasın diye tnek çok yakın olabilir tellere.

Dişi de erkek de sağlıklı durmuyor gibi geldi bana. Dişi devrilecek gibi heran. Ayrıca kloakında hareketlilik ve şişlik var mı?

walla poposu net olarak gorunuyor kızısmıs dısıde sımdı fark ettım kahverengı olmus pek anlamam da

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:36 --

sımdı de yuvaya gırdı bu ara cok gırıyor yuvaya
erkek de kapıda beklıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:47 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

Kusu elıme alamıyom kı hemen cıyak cıyak otuyor cok korkak yaklasmıyom bıle :))bakamıyom sıslık warmı dıye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:51 -->-> Daha önceki mesaj 23:47 --

SIMDIDE BOYLE DURUYOR

122WZj.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:52 -->-> Daha önceki mesaj 23:51 --

Sizce varmıdır yumurta

Insallah vardir2-3 gun sonra tam olarak belli olur :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dışkısı nasıl? büyüme var mı dışkıda ve yapması daha seyrek mi eskiye nazaran?
yumurta var gibi duruyor... Hayırlısı olsun =).

Geri