petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Kusum Neden Boyle Duruyor Tunekde

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Fidan tarafından 10 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Fidan

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar benım disi kusum genellıkle boyle duruyor tunekde neden ben anlamıyorum falat yumurta wardır belkı dıyorum bı ıhtımal sızım yorumunuz nedır tsk ederım

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    poposunu açıp kapatıyor mu ve kafesten de olabiliyor duruşları tüyleri kırılmasın diye tnek çok yakın olabilir tellere.

3. FaRaKaN

FaRaKaN New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi de erkek de sağlıklı durmuyor gibi geldi bana. Dişi devrilecek gibi heran. Ayrıca kloakında hareketlilik ve şişlik var mı?

4. Ahmet Fidan

Beğenileri:
    0
    walla poposu net olarak gorunuyor kızısmıs dısıde sımdı fark ettım kahverengı olmus pek anlamam da

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:36 --

sımdı de yuvaya gırdı bu ara cok gırıyor yuvaya
    erkek de kapıda beklıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:47 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

Kusu elıme alamıyom kı hemen cıyak cıyak otuyor cok korkak yaklasmıyom bıle :))bakamıyom sıslık warmı dıye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:51 -->-> Daha önceki mesaj 23:47 --

SIMDIDE BOYLE DURUYOR

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:52 -->-> Daha önceki mesaj 23:51 --

Sizce varmıdır yumurta

5. Bulut YILDIZ

Insallah vardir2-3 gun sonra tam olarak belli olur :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. FaRaKaN

FaRaKaN New Member

Beğenileri:
    0
    dışkısı nasıl? büyüme var mı dışkıda ve yapması daha seyrek mi eskiye nazaran?
    yumurta var gibi duruyor... Hayırlısı olsun =).

7. Ahmet Fidan

Beğenileri:
    0
    ınsallah wardır dıskısı sankı bıras buyuk

Sayfayı Paylaş