petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşum neden böyle yapıyor?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Mehmet Nuri Alkayış tarafından 30 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar ustalar imzamda belirtdigim gibi fıstıgıma dişi aldım bir hafta sonra 3 yumurta yaptı başka yapmadı sorun şu dişi 2 yumurtayı yemiş yumurtalı mama verince yemiyolar ama yinede kafesin içine asıyorum fazla kuşlarla ilgilenemiyorum neden dişi böyle yapıyor

2. Emre TURAN

Dişiyi aldıktan 1 hafta sonra yumurtlamış. Çiftleşmeden 10 gün sonra yumurtluyorlar bildiğim kadarıyla. Kızgınlık yumurtası olmasın onlar?

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hayır çifleşiyolardı dişi damızlık 2 kuluçka yavru alınmıştı önceden eski eşi ölünce aldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:49 -->-> Daha önceki mesaj 17:30 --

dişi ilk yumurtayı yaptıgı hafta yedi 2.yumurtayı bu hafta yedi bu nasıl oluyor

4. Tahsin ÖZDEN

calsium eksikliği olabilir sadece bir teori benimkisi tavuk yumurtasının kabuklarını savanda iyice döv mamsına karıştır derim

5. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    mama ya yumurta ve kabugunu koyuyorum gaga taşı var ahşap tünek takılı suyuna vitamin koyuyorrum

6. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kalamar kemig var mı kafesinizde ?

7. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    evet herşey var ayrı boş odada oldugu için menden başka kimse girmiyo kapı kilitli bende 2,3 günde bir kontrolleri yapıyorum

8. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ilk kuluckası oldugundan olabilir ya da vitamin eksikliginden yapmıs olabilir.

9. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ilk kuluçka degil 3.kuluçka erkeği öldügü için fıstıkla eşoldu damızlık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:35 -->-> Daha önceki mesaj 18:28 --

ayrıca suyuna vitamin katıyorum mama veriyorum

Sayfayı Paylaş