petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Disi kuŚum öldü :-( :-@

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve HalilBOZOĞLU tarafından 28 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. HalilBOZOĞLU

Bugun cift olan disi kusum . Kuruma hastaligindan oldu. Butun hevesim kacti sanki. Yarin 1 cift albino aldim onlar gelicek. Hastalik onlarada bulasirsa. Tek kalan erkek kusumda bisey yok. :-/ ne yapicam bilmiyorum lanet olsun boyle hastaliga :-@ . Haftada iki kere mama veriyodum. Hergun suyunu degistiriyodum . Haftada iki kere kafesi temizliyodum. Vitaminler bal herseyi vardi nerde yanlis yaptim ben :-@

2. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    kuruma hastalığı bulaşıcıdır dikkat et

3. Mehmet Gündoğdu

geçmiş olsun..Kuruma hastalığı nedirki?

4. HalilBOZOĞLU

Bulasmis olsa erkeginde diskisi falan birikmesi gerekmiyo mu poposunda bide erkek cok saglikli duruyo nasil anlicam bulasip bulasmadigini :-/

5. HalilBOZOĞLU

Saol mehmet tedavisi olmayan olumcul bir hastalik:-/

6. Gökhan YILDIZ

kuruma hastalığı çeşitli hastalıklardan dolayı hayvanı kuruma yani yem yemeyerek ölme durumudur ben bu yüzden en değerli 2 kuşumu kaybettim diğer kuşlarıma bulaşmadı ama kafesi ve kafeste bulunan tüm ekipmanları çamaşır suyu ile dezenfekte ettim sende bu şekilde dezenfekte edersen bulaşmaz ayrıca kurumaya götüren hastalığı tespit etmen lazımki bu da zor.

7. HalilBOZOĞLU

Kafes dun degistirdim yeni kafes almistim. Gelen kuslarim farkli kafeste olucak.

8. Mehmet Gündoğdu

İşalah bizimmkilerden uzak olur o hastalık ben sadece kafesin altını temizliyorum dezenfekteyle uğraşamıyorum pek :/

9. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Forumda nasıl tedavi edileceği felan yazıyordu 10-15 TL'lik ilaçlarla Muhammet abi paylaşmıştı konulara göz gezdirmeni söyleyebilirim.

10. HalilBOZOĞLU

Tedavi icin cok gec kaldik

Sayfayı Paylaş