Karadeniz Pet

Dişi kuşum öldü

halit kağan

Yeni Üye
Canım kadar sevdiğim kuşlarımdan dişi kuşum Öldü.Aldığımdan beri sürekli yumurta sıkışması oluyodu ve yaklaşık 10 kere yumurtasını bu şekilde çıkardım son bir haftadır başı havada kanatları açık sürekli ağzından hızlı nefes alıp veriyodu yumurtanın nefes borusuna baskı yaptığını düşündüm ve yine yumurtasını ben çıkardım ancak bu sefer 30 saniye sonra gözümün önğnde nefes alamayıp can verdi şuan bunu ağlayarak yazıyorum ve büyük vijdan azabı çekiyorum eğer ben biley yapmasaydım kuşum yaşarmıydı ve erkek kuşum eşinden dolayı üzülüp intihar edermi

İntihar edeceğini düşünmüyorum. Başınız sağ olsun. Bu gibi durumlarda müdahele etmeyin siz.

Başınız sağolsun. Sizin müdahalenizle alakalı bir durum değil. Etmeseydiniz daha çabuk ölürdü. Bol bol uçsaydı belki yumurta tıkanmayacaktı. Obezite , az hareket ve calsiyum eksikliği bu sorunun sebepleri arasındadır.

Başınız sağolsun. Sizin müdahalenizle alakalı bir durum değil. Etmeseydiniz daha çabuk ölürdü. Bol bol uçsaydı belki yumurta tıkanmayacaktı. Obezite , az hareket ve calsiyum eksikliği bu sorunun sebepleri arasındadır.
Sağolun artık dediklerinize çok daha dikkat edicem bidaha böyle bi durumun yaşanmasını istemiyorum

Geri