petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşum yumurta tıkanması yüzünden öldü...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Furkan YAMAN tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Furkan YAMAN

Arkadaşlar aranızda bilenler vardır benim dişi kuş 3 tane yumurtlamış yumurtalardan birini kırmışdı dün yine yumurtlayacağını Anladım kendi haline bıraktım sabah bi bakıyım dedim ne göreyim yumurtaların üstünde ölmüş ,aldım elime inceledim yumurta tıkanmış :( ölmeden fark etseydim bir şekilde kurtarırdım şuan çok üzgünüm artık kuş filan almayacağım hepinize çok teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgilerden dolayı sayenizde bir çok şeyi öğrendim ancak tıkanacağını anlayamadım ,az önce yumurtalara baktım onlarda boşmuş zaten ,size tıkanmalara dikkat etmenizi öneririm hepiniz kendinize iyi bakın ,eğer şimdiye kadar yanlış bilgilendirdiğim birisi varsa çok özür dilerim .Size tekrar teşekkür ediyorum hakkınızı helal edin hoşcakalın....

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. ömer duran yagar

basın sagolsun kardesım

3. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    geçmiş olsun..

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    çok geçmiş olsun başınız sağolsun :(