petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Kuşum Yumurtlayacakmı ? Lütfen yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ediz Edizoğlu tarafından 19 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Ediz Edizoğlu

Selamun Aleyküm Arkadaşlar Benim Çifftim Birbirine Yem kusuyordu bende 5 gün önce yuvalık aldım ogünden beri dişi yuvaya girip çıkıyor bugun ise yuvanın kumlarıyla ugrasıyor hatta yattıgını gördüm ama tekrar kalktı neden böyle yapıyor yumurlayacakmı ? şimdiden teşekkürker.

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    fotoğrafı varmı

3. Ediz Edizoğlu

Kardeş Yuvalıgın içi karanlık nasıl çekeyim kuşu yuvalıkdan uzaklastırmak istemiyorum

4. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bence hazırlık yapıyorlar benim kuşlar gibi yuvayı hazırlıyor dişi ilk ondan sonra bırakıyor kendini erkeğe :)

5. Ediz Edizoğlu

İnşallah öyledir :) Başka Fikri olan varmı arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:24 -->-> Daha önceki mesaj 13:17 --

Güncelllllllll.

6. Batur ARIŞ

Batur ARIŞ New Member

Beğenileri:
    0
    dişinin dışarda iken fotoğrafını çekin

7. Ediz Edizoğlu

Yumarta varmı yokmu diyemi ?

8. Batur ARIŞ

Batur ARIŞ New Member

Beğenileri:
    0
    dişi kuşun yuvalığın dışında iken fotoğrafını çekin ki ustalar dişi kuşta yumurta varmı yok mu bakabilsinler

9. Ediz Edizoğlu

Kardeşim benim baktım kafese hayla dişi yuvalıgın içinde uğraşıyor :D yumurtamı geliyor acaba erkek te kapısından yem kusuyo bakıyo öyle :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:53 -->-> Daha önceki mesaj 13:37 --

Günceeeel ?

Sayfayı Paylaş