petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşum yuvadan çıkmıyor ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ediz Edizoğlu tarafından 23 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Ediz Edizoğlu

Selamun Aleyküm arkadaşlar . Dişi kuşum son 2 haftadır çere rengi kiremit rengi oldu yani kışgınlaştı. Zaten erkekte kızgın durumda. Ama Eskisinden çok birbirlerine yakınlar erkek dişinin her yerini kaşıyabiliyor dişi izin veriyor eskiden izin vermezdi. Dişi çok yuvalıkta zaman geçirmeye başladı . Yatıyor yuvalığa sonra kumlarını düzeliyor ne bilim bişeyler yapıyor. Çifleştiklerini görmedim zaten istesemde göremem çünkü sessiz sakin bir odaya koydum yaklaşık 2-3 aydır beraberler . Arkadaşlar acaba yumurta yakınmı . Yorumlarınızı bekliyorum . Teşekkürler.

2. exorandor

exorandor Guest

birebir aynı durumdayım, bende merak ediyorum..

3. Ediz Edizoğlu

Cevap bekliyorum Bakalım Hayırlısı kardeşim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:58 -->-> Daha önceki mesaj 16:48 --

Günceeeeeeeeeeeel

4. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Biri var dese
    yada
    yok dese
    inanacakmısın
    fotoğraf
    at en azından
    fiziksel olarak
    gördüğü üzerine
    tahmin yurutebilen
    olur
    böyle anlatmayla
    çok zor

5. Ediz Edizoğlu

Fotoğraflık bir durum yok. Ben yumurta varmı yokmu diye sormuyorum. Sadece bunlar yumurta hazırlığımı diye soruyorum. Çene Rengi kiremit rengine dönüyor. Gözümüz kör değil Allaha şükür . Yorumun için Saol.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:26 -->-> Daha önceki mesaj 17:04 --

Konuyu açalı 1 saate yakın oldu ve forumda bi Allahın kulu cevab yazmadı. Herkes Çok Saolsun . Allaha Emanet.

#5 Ediz Edizoğlu, 23 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 23 Aralık 2014
  6. Göktug

Göktug New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam Baya Asabisiniz :) Söyledikleriniz yumurta belirtileri inş en kısa zamanda yumurtalara kavuşursunuz

7. Ediz Edizoğlu

Saol kardeşim

8. exorandor

exorandor Guest

inşallah :) kendimide katayım :)....
    dişi kuş hiç girmezdi yavruluğa, şimdi hep içerde, erkekde tüyleri kabartmış tellerre saldırıcak gibi cakır caqkır ötüyo :)

9. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah olacak bu iş ama öyle hemen olmaz 2 ay içinde olabilir

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. dişi muhabbet kuşu yuvadan çıkmıyor