Karadeniz Pet

Dişi kuşum yuvadan çıkmıyor ?

• Konbuyu başlatan Ediz Edizoğlu
  • Başlangıç tarihi
E

Ediz Edizoğlu

Guest
Selamun Aleyküm arkadaşlar . Dişi kuşum son 2 haftadır çere rengi kiremit rengi oldu yani kışgınlaştı. Zaten erkekte kızgın durumda. Ama Eskisinden çok birbirlerine yakınlar erkek dişinin her yerini kaşıyabiliyor dişi izin veriyor eskiden izin vermezdi. Dişi çok yuvalıkta zaman geçirmeye başladı . Yatıyor yuvalığa sonra kumlarını düzeliyor ne bilim bişeyler yapıyor. Çifleştiklerini görmedim zaten istesemde göremem çünkü sessiz sakin bir odaya koydum yaklaşık 2-3 aydır beraberler . Arkadaşlar acaba yumurta yakınmı . Yorumlarınızı bekliyorum . Teşekkürler.

Biri var dese
yada
yok dese
inanacakmısın
fotoğraf
at en azından
fiziksel olarak
gördüğü üzerine
tahmin yurutebilen
olur
böyle anlatmayla
çok zor

Fotoğraflık bir durum yok. Ben yumurta varmı yokmu diye sormuyorum. Sadece bunlar yumurta hazırlığımı diye soruyorum. Çene Rengi kiremit rengine dönüyor. Gözümüz kör değil Allaha şükür . Yorumun için Saol.
Biri var dese
yada
yok dese
inanacakmısın
fotoğraf
at en azından
fiziksel olarak
gördüğü üzerine
tahmin yurutebilen
olur
böyle anlatmayla
çok zor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:26 -->-> Daha önceki mesaj 17:04 --

Konuyu açalı 1 saate yakın oldu ve forumda bi Allahın kulu cevab yazmadı. Herkes Çok Saolsun . Allaha Emanet.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam Baya Asabisiniz :) Söyledikleriniz yumurta belirtileri inş en kısa zamanda yumurtalara kavuşursunuz

inşallah :) kendimide katayım :)....
dişi kuş hiç girmezdi yavruluğa, şimdi hep içerde, erkekde tüyleri kabartmış tellerre saldırıcak gibi cakır caqkır ötüyo :)

Maşallah olacak bu iş ama öyle hemen olmaz 2 ay içinde olabilir

Geri