petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşum yuvalığa giriyor ama ne yapıyor ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Asi Gangster tarafından 16 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Asi Gangster

Beğenileri:
    0
    Öncelikle herkese Selamunaleyküm ,
    benim 2 tane 1 dişi 1 erkek olmak üzere 2 tane muhabbet kuşum var.Bunların çiftleştiğini görmedim ama sık sık öpüşüyorlar erkekte dişide birbirlerine kur yapıp kendilerini karşılıklı kaşıyorlar.Ama şöyle bir durum var.Dişi muhabbet kuşum yuvalığın içine giriyor orda oraları kemiriyor sesi geliyor bazen dışarıyada dışkı çıkarmaya geliyor sanırım.Dişi kuş yuvalığın içine girince bide erkek muhabbet yuvalığın önündeki tüneğe geliyor.Dişi kuş içerideyken ona kur yapıyor..

Diyorumki acaba ben veya biz evde yokken çiftleşmişlermidir ?

Dişi kuş yumurtlayacakmı ona mı hazırlanıyor ?

şimdiden teşekkürler cevaplarınızı bekliyom...

#1 Asi Gangster, 16 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 16 Ağustos 2015
  2. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    yumurtlama hazırlığı olabilir dişi kuşunun kanatları kuyruğuyla aynı hizada duruyorsa kuşların önceden çiftleşmiş dişi kuşunun karnında yumurta var demektir

3. Asi Gangster

Beğenileri:
    0
    Yani kanatlari arkadan bakinca kuyruguna dogru gidiyor ama yandan bakinca kanatlari kuyruktan cok az yukarida

#3 Asi Gangster, 16 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 16 Ağustos 2015

Sayfayı Paylaş