Karadeniz Pet

Dişi kuşum yuvalığa girmeye başladı

Hakan ŞAHİN

Meraklı Üye
Dişi muhabbet kuşum günde 3-4 defa yuvalığa giriyo erkek te arkasından değişik sesler çıkartıyo bazen dişi yuvanın kapısından bakarken öpüşüyorlar. Bugün kum koydum yuvalığa çiftleşmelerini görmedim yakın mıdır?

ciftleşmediysede ciftleşirler hocam . kum yerine talaş öneriyorlar ustalar .

Yazın kum kısın talaş uygun oldugunu okudum bende kum koydum. Ondan sonra kuş girdi çıktı yuvalığa sorun olmadı. Dişi kuş gaga taşı kullanıyodu sürekli kalamar kemiği koydum ama henüz keşfetmedi. Çiftleşmeleri dört gözle bekliyorum

Yuvalıkta vakit geçirmeye başladıysa müjdeli haber yakındır. Bereketli üretimler.

Yuvaya ilgi göstermeye başladıysa yakindir yumurta inşaallah.

Allah'ın izniyle alacam bu sefer. Sabrın sonu selamet

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:57 -->-> Daha önceki mesaj 00:24 --

pg9j7J.jpg
a50j47.jpg
Erkek kusum tüye girdi fakat çok aktif dişi ise genellikle pasif ilk adımı atan erkeki ilk başlarda reddetse de oda artık erkeğin onu öpmesine kaşımasına izin veriyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:08 -->-> Daha önceki mesaj 00:57 --

Abiler kuşum 2 gündür yuvalığın içinde kazı işlemleriyle meşgul. Eskiden girip çıkıyordu şuan girdimi çıkmıyor içini kazıyor. Az önce çıktı erkek yem verdi geri girdi. Sanırım yumurtalamaya az kaldı.

Geri