petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşum yuvaliğin içine girip ötüyor ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emel Ayaz tarafından 25 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Emel Ayaz

Emel Ayaz Guest

yardım edermsınız

2. Tuan MAKSEL

Normal birşey bu emel hanım.

3. Emel Ayaz

Emel Ayaz Guest

hım çifleşme zamanı mı geldi öyle bişey duymuştum

4. Tuan MAKSEL

Kuşunuzun eşi varmı. varsa resimlerini atarsanız daha sağlıklı yorumlar alabilirsiniz.

5. Emel Ayaz

Emel Ayaz Guest

evet var eşi 4 5 gundur de nıjer tohumu vermiyorum

6. Tuan MAKSEL

Varsa resim atarmısınız 2 sinin oldugu. kızışmışmı dıye bakmak için

7. Emel Ayaz

Emel Ayaz Guest

şuanda resim çekme gibi bir sansım yok kızışmiş kuş resimi varsa siz koyup ben baksam kuşlarim da ayısımı diye

8. Tuan MAKSEL

Dişi kuşunuzun ceresi kahverengi mi yanı burnu. Kuşlarınızda öpüşme,kaşıma,yem kusma,kur yapma çifleşme gibi şeyler gördüyseniz dişi kuşunuz yuva hazırlıgındadır ...

9. Emel Ayaz

Emel Ayaz Guest

evet arada öprüşüyolar bir birlerini kaşiyolar ama çifleştiklerini görmedim ben görmeden yapmiş olma ihmalleri varmi gece falan mesela

10. Tuan MAKSEL

Bilemiyorum. ama dişi kuşun yuvada uzun sure kalıyorsa,dışkısı normalinden daha büyükse poposundada şişiklik varsa yumurtlıcakdır o yuzden gırer... bunun dısında herşey normalse yavrulugu merak etdıgınden de girebilir.

11. Emel Ayaz

Emel Ayaz Guest

dişki siyah ve beyaz cıkıyor önceden sadece sıyah cok az beyalık vardı şimdi beyaz biraz daha cok ve birraz daha pis kokuyor

Sayfayı Paylaş