Karadeniz Pet

Dişi kuşum yuvalıkdan talaş çıkartıyor.

Kadir Çavuşoğlu

Meraklı Üye
Dişi kuşuma hamster talaşı almıştım 1 hafta önce , kuşum yuvalığa girip ağzıyla talaş çıkartıyor kafes tabanı talaş oldu , neden yapıyor ki bunu ?

Temizlik yapıyordur kuşunuz, tekrar yerine koyar...

Gökhan abi önceden yardımcı olmuş zaten...

Siz bekleyin o yerine koyar yumurtası geliyorsa hazırlık, temizlik yapıyordur...

Kardeşim ben sana ne dedim. Sabret dedim. Yuva hazırlığı yapıyor dişin. Hadi hayırlısı olsun.

Gökhan Abim her zaman yardımcı oluyor Allah razı olsun , Ama abi bunu süreklemeye başladı kuşum neredeyse azda olsa hergün yapıyor.

Gökhan Abim her zaman yardımcı oluyor Allah razı olsun , Ama abi bunu süreklemeye başladı kuşum neredeyse azda olsa hergün yapıyor.
Senden de Allah razı olsun benim güzel kardeşim. Neden yapıyor biliyor musun Kadirim :) Çünkü bazı kuşlar hazır yuvayı sevmez, dışarı atar. Kendisi yapar yuvayı. Bu sebeptendir.

Senden de Allah razı olsun benim güzel kardeşim. Neden yapıyor biliyor musun Kadirim :) Çünkü bazı kuşlar hazır yuvayı sevmez, dışarı atar. Kendisi yapar yuvayı. Bu sebeptendir.

Çok geniş kapsamda anlattın abi , teşekkür ederim :) Benim kuşda çalışkanmış ama :)

Maşaallah... :) çalışkanmış... Kendisi halleder merak etmeyin... :)

Son düzenleme:
yuva hazırlığı yapıyor. benim ki ne zaman yumurtlayacak olsa yuvayı tertemiz yapıyor :S

Geri