petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşuma erkek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve lynx3333 tarafından 30 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. lynx3333

lynx3333 Guest

Kuşuma erkek almayı dusunuyordum bi baktım balkon da erkek :D ama cok korkmus ya direk koysam mı kafese

2. suzie ile efe

çok şanslısınz
    bana da balkonda bir erkek geldi :)
    bn bi süre ayrı tuttum hasta olabilr diye
    şimdi çok mutlular

3. lynx3333

lynx3333 Guest

baktım ya gayet sağlıklı kuş fakat biraz korkmus koydum yanına :D

4. Hakkı ELALDI

Beğenileri:
    0
    vay arkadaş :) çok şanslısınız ben koysam balkona hayatta gelmez o derece şansızım :D

5. maviş4407

Şansa bak :) benim kuşumda evden kacttı ya :/ yeni eş aldım

6. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Varsa fazladan kafesiniz bir süre ayrı kafeste bakıma alın hem ortama alışsın hemde biraz toparlansın mama vitamin takviyesi yapın.

Hayırlı olsun bu arada sizin kuşlar balkondayken sese falanmı geldi bendemi kuşları yarın balkona bıraksam acaba :D

7. lynx3333

lynx3333 Guest

Sorma ya aksama dogru geldi korkmus nefes nefese pat dustu bende aldım sonra koydum yanına bizimki hemen opmeye basladı ama gelen yuz vermiyor gagalıyor

8. nazım yiğit karaoğlu

düşünce gücünüz baya baya bi yüksekmiş :) tebrikler umarım diger mubişinizle çok iyi eş olurlar

Sayfayı Paylaş