Karadeniz Pet

Dişi Kusuma eş aldım ama sorunlarım var yardımcı olurmusunuz

Emre oduncu

Yeni Üye
v5u6w.jpg

v5u58.jpg

v5u83.jpg

v5u95.jpg

v5vs1.jpg

Dişi kuşuma 2 gün önce eş aldım fotoraflarını koydum dişi kusum erkegin ayagını ısırmaya calısıyo ayrı kafeslerde tutuyorum dişim tamamen kızışmış durumdadır eş tutma ihtimali nedir erkeği dişinin yanına koymam dahamı uygun olur yada eş tutması icin belli bi süre beklemem mi gerekir yardımcı olursanız sevınırım
bide erkeğin yaşını tam olarak bilmiyorum eğer o konudada yardımcı olursanız sevinirim dişi kuşum 9 aylıktır 6 aydır bende

Son düzenleme:
alışırlar onlar zamanla benimkilerde öyle yapıyordu

kuşlarınızın renkleri çok güzel maşallah. aynı kafese koyun dişi kuşun hareketleri kızışmış olmasından kaynaklanıyor zamanla erkekte kıvamına gelir.

ayrı kafeslerde yanyana tututn mama takviyesi ve vitamin verin erkek ortama alışsın kafa sallamaya başlayınca yada kur dansı erkek tarafına yuvalık tak dişi erkek kuşa yan yana kafeslerden ilgi gösterince dişiyi erkek kuşun yanına bırak kolay gelsin

teşekküre ederim arkadaslar yardımcı oldugunuz icin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:49 -->-> Daha önceki mesaj 22:47 --

erkek kusumun yas tahmınını yapmanız mumkunu aldıgım kışı 1.5 yasında demişti amam emin olmak ıstıyorum

kardeş göz ve ayak fotoğrafını aykından çek daha sağlıklı yorum olsun ama tahminen 1 yaşında gibi gözüküyor gözde beyaz halka var mı yoksa gri halka mı var

ayaklarının fotagrafını cektım koydum konun en basına resımların oraya gozunu cekemedım ama sadece sıyah gozukuyor ayaklarıda mavıye calan bı renk var

yaw taktınız şu kızıştırmaya.bırakın kardeşin şu hyvanları biraz rahat.ne yaparsa yapsınlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

nasıl olıyım kardeş.kafasından mı tutayım

amacım kızıştırmak değil konuda yazdıgımı okursanız anlarsınız ben sadece aldıgım erkege dışı kusumun alısmasını istiyorum yanlız yaşamaması icin amacım kızıstırma değil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:36 -->-> Daha önceki mesaj 23:17 --

erkek kusuma yas tahmını yapabılcek arakdaslar varmı

Geri