petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Kusuma eş aldım ama sorunlarım var yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre oduncu tarafından 4 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Emre oduncu

Beğenileri:
    0

Dişi kuşuma 2 gün önce eş aldım fotoraflarını koydum dişi kusum erkegin ayagını ısırmaya calısıyo ayrı kafeslerde tutuyorum dişim tamamen kızışmış durumdadır eş tutma ihtimali nedir erkeği dişinin yanına koymam dahamı uygun olur yada eş tutması icin belli bi süre beklemem mi gerekir yardımcı olursanız sevınırım
    bide erkeğin yaşını tam olarak bilmiyorum eğer o konudada yardımcı olursanız sevinirim dişi kuşum 9 aylıktır 6 aydır bende

#1 Emre oduncu, 4 Aralık 2013
    Son düzenleme: 4 Aralık 2013
  2. mehmet berke

alışırlar onlar zamanla benimkilerde öyle yapıyordu

3. Emre oduncu

Beğenileri:
    0
    ayrı kafeslerde durmaları mı daha uygun olur

4. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    kuşlarınızın renkleri çok güzel maşallah. aynı kafese koyun dişi kuşun hareketleri kızışmış olmasından kaynaklanıyor zamanla erkekte kıvamına gelir.

5. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    ayrı kafeslerde yanyana tututn mama takviyesi ve vitamin verin erkek ortama alışsın kafa sallamaya başlayınca yada kur dansı erkek tarafına yuvalık tak dişi erkek kuşa yan yana kafeslerden ilgi gösterince dişiyi erkek kuşun yanına bırak kolay gelsin

6. Emre oduncu

Beğenileri:
    0
    teşekküre ederim arkadaslar yardımcı oldugunuz icin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:49 -->-> Daha önceki mesaj 22:47 --

erkek kusumun yas tahmınını yapmanız mumkunu aldıgım kışı 1.5 yasında demişti amam emin olmak ıstıyorum

7. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kardeş göz ve ayak fotoğrafını aykından çek daha sağlıklı yorum olsun ama tahminen 1 yaşında gibi gözüküyor gözde beyaz halka var mı yoksa gri halka mı var

8. Emre oduncu

Beğenileri:
    0
    ayaklarının fotagrafını cektım koydum konun en basına resımların oraya gozunu cekemedım ama sadece sıyah gozukuyor ayaklarıda mavıye calan bı renk var

9. aydın tosu

yaw taktınız şu kızıştırmaya.bırakın kardeşin şu hyvanları biraz rahat.ne yaparsa yapsınlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

nasıl olıyım kardeş.kafasından mı tutayım

10. Emre oduncu

Beğenileri:
    0
    amacım kızıştırmak değil konuda yazdıgımı okursanız anlarsınız ben sadece aldıgım erkege dışı kusumun alısmasını istiyorum yanlız yaşamaması icin amacım kızıstırma değil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:36 -->-> Daha önceki mesaj 23:17 --

erkek kusuma yas tahmını yapabılcek arakdaslar varmı

11. Serdar KARAKUŞ

Beğenileri:
    1
    erkek 1 yaşın üzerinde gibi duruyor.

Sayfayı Paylaş