Karadeniz Pet

Dişi kuşuma eş

Berkan PEKBİLEK

Yeni Üye
İyi günler.3 aylık yerli muhabbet kuşuma eş almak istiyorum.İstanbul Avrupa yakasnda üretimhane bulamadığımdan ve kendi eşini kendisi seçmesini istediğim için petshoptan almaya karar verdim.Bana ne önerirsiniz kuşum eşini kaç dakikada seçer ve dikkat etmem gereken başka bi husus varmıdır.Şimdiden teşekkürler.

öncelikle inşaallah aradığınızı bulursunuz...size tavsiyem ev üretimi yapan üretici arkadaşlardan almanız...petshopculardan almanızı tavsiye etmem...ben aldım bana eş diye sattılar,hatta iki kuluçka geçirdi dediler ama hepsi yalan benim kuşlarım ne 2 kuluçka geçirmeyi eş bile değiller...o yüzden istanbul da ev üretimi yapan arkadaşlardan almanızı tavsiye ediyorum...bizim site de bir arkadaş var...istanbul da üreticilik yapıyor...ismi cihan...size yardımcı olacaktır...ona ulaşın...

Öncelikle isim soyisim kuralına uymanızı rica ediyorum.

2. olarak GaziOsmanPaşa' da bildiğim 2 üretici, Esenlerde bildiğim 3 üretici/pet shopcu ve Bağcılarda bildiğim 2 üretici, forumumuzdan Cihan AYTAN usta var Kartal' dan, isterseniz sizi yönlendirebilirim.

Son düzenleme:
o öle 10 dakkada olacak iş değil benim erkek öldü ogün dişiyi götürdüm petshopa attık bunu 10tane erkeğin arasına biriyle girince içeriye 20 dakka oynadı bunla eş olur dedik tam eve aldım geliyodum arabanın içinde erkeği dövmeye başladı en az 3 saat 5 6 tane kuşun içinde denemek lazım ki o bile kesin olmayabiliyor

o öle 10 dakkada olacak iş değil benim erkek öldü ogün dişiyi götürdüm petshopa attık bunu 10tane erkeğin arasına biriyle girince içeriye 20 dakka oynadı bunla eş olur dedik tam eve aldım geliyodum arabanın içinde erkeği dövmeye başladı en az 3 saat 5 6 tane kuşun içinde denemek lazım ki o bile kesin olmayabiliyor

Evet Lütfi ustamız haklı. Hatta mümkünse birkaç gün o kafeste kalmalı kuş. Daha kesin olur. Ama bunun pek mümkün olacağını sanmıyorum sizin açınızdan, birkaç saat o kafeste kalsa iyi olur.

Son düzenleme:
Geri