Karadeniz Pet

Dişi kuşumda yumurta var sanırım(resimli)

okan67

Meraklı Üye
Arkadaşlar 1 çift muhabbet kusum var ocak ayından beri çiftler çifleştiklerini hiç görmedim ama öpüşmeler yemlemeler var.Dünden beri dişinin karnında şişkinlik olduğunu fark ettim.
sizce yumurtamı var varsa kaç günde yumurta atar

Dişi ilk defa yumurtlayacak eger yumurtlayacaksa
Benim yapmam gerkeen bişey varmı yorumlamanızı istiyorum saygılar.

Bence büyük ihtimal yumurta , yuvalıga vs falan girme var mı ?

Ara ara sabahları girip çıkıyor cok sık olmasada

Son düzenleme:
Kuş bu şekilde avuclanmaz yumurtasina olumsuz etkisi olur maşallah yumurta var gibi bereketli üretimler

Kuş bu şekilde avuclanmaz yumurtasina olumsuz etkisi olur maşallah yumurta var gibi bereketli üretimler
Doğrudur abi tecrubesizlik diyelim..
peki kaç güne yumurtlar sizce

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:11 -->-> Daha önceki mesaj 21:40 --

Tecrübeli arkadaslar yorumlarınızı bekliyorm

Son düzenleme:
Eli kulağında gibi duruyor 3 5 güne yumurtlar inşaallah

Bu Esnada benim yapmam gereken bişey varmı arkadaşlar ilk yumurtası olacak insallah

senin yapman gereken bişey yok yemini suyunu kalamar kemiğini kuş kumunu eksik etme gerisine karışma sen bide yuvalığa hamster talaşı koy biraz

Son düzenleme:
senin yapman gereken bişey yok yemini suyunu kalamar kemiğini kuş kumunu eksik etme gerisine karışma sen bide yuvalığa hamster talaşı koy biraz

Yuvalığında saf ağaç talaşı var koydum talaşın yarısını dışarı attı. An itibari ile tahta tünekleri kemiriyor.

Son düzenleme:
tamam sen koymuşssun o şimdi kendine göre ayarlamış orayı fazlalıkları atmış dışarı bırak kendi haline

Sana düşen yem şu ihtiyacını karşılamak ve rahatsız etmemek

bilgileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar

Yuvalığı kendine göre ayarlar o, mubişler ortalama 7 günde yumurtlar ama kafesten çıkartma kuşları ele vs kesinlikle alma. Yusuf abinin dediği gibi yem su temizlik ihtiyaçlarını karşıla sadece.

Yuvalığı kendine göre ayarlar o, mubişler ortalama 7 günde yumurtlar ama kafesten çıkartma kuşları ele vs kesinlikle alma. Yusuf abinin dediği gibi yem su temizlik ihtiyaçlarını karşıla sadece.

tamam hocam msj anlasılmıstır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:14 -->-> Daha önceki mesaj 11:20 --

Arkadaşlar dişi kuş halen yumurtlamadı poposu gunden gune buyuyor suan yuvalıkta yatıyor kıcına zeytın yagı surdum beklemedeyım varmı sızce bı sıkıntı arkadaslar

Okan kardeşim bende de kuş var ama senin avucuna aldıgın gibi alamıyorum neden

Geri