petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşumda yumurta varmi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve qkhanx26 tarafından 7 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. qkhanx26

qkhanx26 Guest

Arkadaşlar kuşlarımın birbirine yem vermesi ve kaşımaları dışında eş olduklarına dair şahit olduğum durum yok dişi erkek kusum 2 side yuvalıga girip cıkıyorlar birde erkek kuşum yuvalıgı kenarlarını kemiriyor kıcırt kıcırt ses geliyor 2 side aynı anda girip aynı anda cikiyor yuvalıktan yorumlarını bekliyorum

2. muhabbetciyiz

Çiftleşme vaktinin geldiğini söylüolar :D

3. qkhanx26

qkhanx26 Guest

nerden anladın ki ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:41 -->-> Daha önceki mesaj 17:24 --

yardım pls

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:43 -->-> Daha önceki mesaj 17:41 --

yardım pls

4. Tunç ÇAĞATAY

Yuvaya girip çıkmaları iyi bir şey iyi besleyin fazla sesli ortama koymayın gerisi onlarda.

5. qkhanx26

qkhanx26 Guest

gögüs kafesi dişi kusun şiş gibi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:46 -->-> Daha önceki mesaj 20:39 --

yumurta varmıdır ki ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:28 -->-> Daha önceki mesaj 20:46 --

yardım pls

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kuşlarınız yumurtlama çağında ballı kraker kesinlikle vermeyin yuvalığa girmeleri iyiye işaret inşaallah en kısa zamanda yavrularınız olur maşaallah

7. qkhanx26

qkhanx26 Guest

ballı krakr degil o meyveli kraker

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Farkı nedir? nasıl yapıştırılıyor. o şekildeki krakerlerden uzak durun diyeyim o zaman

9. qkhanx26

qkhanx26 Guest

tm peki dişi kuşum tuy dökyor sadee gögüs bölgesinden dökülüyor nedeni bilmiyorum ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:59 --

yardım pls

10. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Yok gibi gördüm.Kuyruk düşmemiş.Popoda şişlik yok.Dışkısı büyük mü peki ?

11. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    eş tutmuşlar yuva hazırlığı başlamış..

12. Mert Okan

Mert Okan Member

Beğenileri:
    10
    Bende de aynı durum var yalnız bende sadece dişi giriyor erkeği sokmuyor yuvaya

13. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    o durum bendede var :) erkek yuvalığın önündeki tünekte bekliyor dişi ise içerde kafayı sokayım diyor erkek gaga yiyor sonra dişi kafasını çıkarıyor kaşıyorlar birbilerini :)

14. Mert Okan

Mert Okan Member

Beğenileri:
    10
    Bir türlü sevişmeyi bitirip işe koyulamadılar harbiden isimlerinin haklarını veriyorlar sürekli bir muhabbet dedikodu var kafesin içinde beni mi çekiştiriyorlar ne şüpheleniyorum bazen :)

#14 Mert Okan, 8 Kasım 2014
    Son düzenleme: 8 Kasım 2014
  15. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    :) :) olur olur merak etmeyin yuva hazırlıkları bitsin çiftleşiyorlar

16. qkhanx26

qkhanx26 Guest

17. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    neden krakerden uzak tutcazki ben verdim yanlışmı yaptım evelde dişi erkekğe yüz vermiyor krekerden

18. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kuşunuza faydalı değildir vitamin açısından da faydalı değildir kuşun metobolizmasını bozar ishal yapar vs vs

19. muhabbetciyiz

Nerden anladını yok hepsini yaşadım :D

kendi kuşlarım yuvalıgı en çok gece eğer kuslarla aynı odada yatıyorsa gece çok ses duyarsın yuvalıgı kemirme sesi hatta erkek gece bile öter :)

20. Kemal Kocabaş

Beğenileri:
    0
    benim kuşlar da yuvalığa giriyor ama dişi kuşumun kuyrugu coğu zaman düşük duruyor bazen dikleşiyor kafamı karıstırıyor napıo bu kuş :) soruyorum ama anlamıo :) (kuşlarla konuşmayı seviyorum erkek kuş pek sevmese de )

Sayfayı Paylaş