Karadeniz Pet

Dişi Kuşumla başım belada

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar,Çiftlerimden birisi çok güzel anlaşıyordu, dişi ve erkek öpüşme hatta bir defasında çiftleştiklerini de gördüm, Sonrasında dişi yuvaya girip çıkıyordu, Bir de fa temizlik yaparken dişiyi kafesden kaçırdım ve biraz yordum, Sonra tüye girdi, Cere iyice oturdu, Yalnız şimdi erkeği yanına yaklaştırmıyor, Yani çok asabi ne zamandır bekliyorum, Mamayı çok güzel yiyorlar, Ayrı da kaldılar ne yapayım ben bu dişiyi?

Abi tüye girdiyse büyük ihtimalle ondan asabi davranıyordur, sabret bakalım geçer inşaallah...

Abi tüye girdiyse büyük ihtimalle ondan asabi davranıyordur, sabret bakalım geçer inşaallah...

Emrehan tüye girdi çıktı 1 ay oldu, kafayı yedirtecek bana erkeğin gagasına mı,vurmuş ne yapmış hafif böyle ezik gördüm, kafeste bazen sığdırmıyor.

Abi o zaman bir şey olmuş ona böyle devam ederse mecburen ayırmak zorunda kalacaksın sanırım...

Emrehan anlamıyorum,çifthanede diğer tarafta başka çift var ama birbirlerini görmüyorlar,İnş eni sonunda dize gelir, Yoksa değiştirmek istemiyorum,bu kadar zamandır birlikteler yani

Emrehan anlamıyorum,çifthanede diğer tarafta başka çift var ama birbirlerini görmüyorlar,İnş eni sonunda dize gelir, Yoksa değiştirmek istemiyorum,bu kadar zamandır birlikteler yani
Hmm, anlıyorum abi seni, biraz daha sabret bakalım abi ona daha fazla ilgi göster belki sana sinirlenmiştir, bu ufaklıkla işin biraz zor Allah kolaylık versin abi

Gecmis olsun Cihan Bey. Ben de bu disilerin huyunu suyunu anlamadim gitti. Benimki de tuye girmisti. Cikmak uzere. Erkek gene arada kur yapiyor, ama genelde disi hep kiziyor erkege. Allah'tan ki erkek ustunluk kurdu kafeste, yoksa disiden rahat bulamazdi. Bir de yemlik takamaz oldum artik cunku taktigim gibi yemligi bosaltiyor disi :( Mecbur yerden yiyorlar. Insallah uslanirlar bizim bu huysuz disiler...

Tam gaz devam abi :) yaparsın sen :)

:)))) bu gazla bir haftaya çiftleşirler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

Gecmis olsun Cihan Bey. Ben de bu disilerin huyunu suyunu anlamadim gitti. Benimki de tuye girmisti. Cikmak uzere. Erkek gene arada kur yapiyor, ama genelde disi hep kiziyor erkege. Allah'tan ki erkek ustunluk kurdu kafeste, yoksa disiden rahat bulamazdi. Bir de yemlik takamaz oldum artik cunku taktigim gibi yemligi bosaltiyor disi :( Mecbur yerden yiyorlar. Insallah uslanirlar bizim bu huysuz disiler...

Hakan bey,Tek üzücü tarafı daha önce anlaşıp öpüşme,kur yapma varken şimdi düşmana kestiler, Yani ayrı kaldığı zamanlar da oldu,değiştirmek istemiyorum, yuvayla ilgisi vardı, Talaş falan da eklemiştim,biraz dağıtmıştı,inş toparlar yoksa ayırmak gerekecek.

Sizin çift içinse mama takviyesini eksik etmeyin derim.

:)))) bu gazla bir haftaya çiftleşirler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

Hakan bey,Tek üzücü tarafı daha önce anlaşıp öpüşme,kur yapma varken şimdi düşmana kestiler, Yani ayrı kaldığı zamanlar da oldu,değiştirmek istemiyorum, yuvayla ilgisi vardı, Talaş falan da eklemiştim,biraz dağıtmıştı,inş toparlar yoksa ayırmak gerekecek.

Sizin çift içinse mama takviyesini eksik etmeyin derim.

Ahaahahahaha hadi bakalım abi :))))))

Geri