petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi kuşumla ilgili sorum var bakın lutfennn

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve gul tarafından 16 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. gul
    Gizli

gul Guest

dişi kuşum yuvayı bu şeklde kemirip duruyor.yuva ne hale geldi :) nıye boyle yapar bilgilendirirmisinz lütfen ::):confused: [​IMG] [​IMG]

#1 gul, 16 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Aralık 2013
  2. OzanEsmrsy
    Gizli

Kemirmesi için başka bir aparat varmı kafeste ?
    Bunda bir mantık aramak zor kemirmesi normal içgüdüleri var benimki tavandaki kartonpiyeri kemiriyor ona bakarsan

3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    yuvalıkdan başlamış yavaş yavaş koltuklarla devam eder :)

4. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

normal ama yuvalık malzemeside kemirmeye müsayit durumda bence sunta saman gel beni kemir diyor yeni bir yuvalık ve içine kum yada talaş,kafesede ben kalamar vs ayrıca kauçuk lastikler bağlıyorum kafese onları kemiriyorlar sürekli.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kemirgen canlılar zaten orasıda dikkatini çekmiş sunta olduğundan da iyice kemirilir. o yuvalığı değiştirin derim

6. gul
    Gizli

gul Guest

hertürlü oyuncagı var kafeste gaga taşı misalı balık fosilide var kafes kapagını hıc kapatmıyorum zatn ıstedıkleri zaman girip cıkıyorlar kapatmayı denedm bi kere ıkısıde mutsuz oldular bende actm kapagı tekrardan.içinede giriyor ama hiç ilgilenmedıgı kadr cok ılgılenıyo kafes dısında yuvanın orasıyla.yuvanın kapak cıvısını kapattıgım halde o çiviyi döndurup kapagıyla bile oynuyo acıp kapatarak.ne yapıcagımı bılemedım yuva gıtgıde eksılıyor :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:13 -->-> Daha önceki mesaj 12:59 --

peki kafes kapagı acık oldugu zaman yumurtlama olurmu yoksa kafes kapağını acmamak mı gerek?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:14 -->-> Daha önceki mesaj 13:13 --

peki kafes kapagı acık oldugu zaman yumurtlama olurmu yoksa kafes kapağını acmamak mı gerek?

7. Buğra
    Gizli

Buğra Guest

yavru istiyorsanız kafesteki oyuncak salıncak vs. kaldırın. yavru istiyorsanıZ salmayın kuşlarıda bence ama siz bılırsınız...

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yavru almak ve bu ilerleyişi hızlandırmak istiyorsanız kafesteki oyuncakları alın olması sıkıntı değil fakat dikkat dağıtır erkek oyuncaklarla ilgilenir.. Kuşlarını salmayın ve gerekmedikçe rahatsız etmeyin

9. gul
    Gizli

gul Guest

Cikardim oyuncaklari ve kapagida kapattim zamanla gorcem artikk :) tsklerr

Sayfayı Paylaş