Karadeniz Pet

Dişi Kusumla yanına aldıgım erkek birbirlerine alışırmı resimleri koyuyorum

Emre oduncu

Yeni Üye
Dişi muhabbetim yanına aldığım erkegin ayagını ısırmaya calışıyo bende ayırıyorum bu bı sorun olurmu erkeği ayrı kafesde yan yana tutuyorum gunde 30dk-1 saat cıkarıyorum erkegı yeni aldıgım icin dişi muhabbetim hala bize alışkın kolumuza felan girmeye calışıyo karanlık yerlerı sevıyor bide ırkları nedır yeşil olan ingiliz yavrusu idi ama emin olmak iştiyorum

v5u6w.jpg

v5u58.jpg

v5u83.jpg

v5u95.jpg

Son düzenleme:
Yeni birbirlerini tanıdığından olur öyle ufak kavgalar. Yeşil iri yerli. Mavi olan erkek çek.

Erkek kırık, İngiliz değil, dişi kafesini koruduğu için sonradan gelen erkeği dövebilir, bu yüzden bir kafes daha alın, kuşları 1 hafta ayırın, kafesleri yan yana koyun, kuşlar birbirini görsün yani ve kuşları dışarı bırakmayın ve bu sürede 2 günde bir kuşlara mama verin, 1 hafta sonra dişiyi erkeğin kafesine atın, erkek kaliteli bir kuş ise ve bu süre zarfında kafes hakimiyetini sağlayıp iyice kızışırsa dişiyi erkeğin kafesine ilk atışta çiftleşebilirler...

erkeğin kafesi kuçuk dişininki buyuk erkeği dişinin kafesine atsam 1 hafta sonra bişey değişirmi

erkeğimin boyu 22 santim civarında dişimin boyu 20cm buda ırk taini icin yardımcı olur sizlere dişi 9 aylık erkek 1.5 yaşlarında

Son düzenleme:
Erkek kırık, İngiliz değil, dişi kafesini koruduğu için sonradan gelen erkeği dövebilir, bu yüzden bir kafes daha alın, kuşları 1 hafta ayırın, kafesleri yan yana koyun, kuşlar birbirini görsün yani ve kuşları dışarı bırakmayın ve bu sürede 2 günde bir kuşlara mama verin, 1 hafta sonra dişiyi erkeğin kafesine atın, erkek kaliteli bir kuş ise ve bu süre zarfında kafes hakimiyetini sağlayıp iyice kızışırsa dişiyi erkeğin kafesine ilk atışta çiftleşebilirler...

Dişiyi erkeğin bulunduğu ortama atmanız daha mantıklı çünkü erkek kafesi sahiplendiği için söz sahibi erkek olacaktır tabiki bu benim düşüncem. :)

erkeğin kafesı kucuk ayrı dursunlar dıye aldımgım kucuk bı kafesı var dışının kafesı buyuk ıkısıne rahatlıkla yetecek kadar biraz once saldık ıkısınıde bırbırlerını takip ediyolar dışım erkegin kafasını kasıdı arada bı ayagını cekıyo erkegın ama erkek pek ilgi gostermiyo gibi dişi ucunca erkekte peşınden ucuyo

dert ettiğin şeye bak, erkekle dişinin kafesleri değiştir, kuşları 1 haftadan biraz daha fazla ayrı tutarsın olur biter...Bu arada kuşların metre ile ölçtüğün sonuçlar her zaman kuşların cinsi hakkında tam olarak fikir vermeyebilir, örneğin bendeki İngiliz kırması dişi 19 cm boyunda ve iri bir kuş, erkek ise 21 cm uzunluğunda yerli bir kuş...

Son düzenleme:
Geri