Karadeniz Pet

Dişi kuşumu kaçırdık yeni bir eş almalımıyım?

• Konbuyu başlatan serko
  • Başlangıç tarihi
S

serko

Guest
Mrb arkadaşlar kuşların yaşlarını tam söyleyemicem ama erkek kuşumun 1seneyi geçik dişininde 6ay filan olabilir.Erkek kuşuma yeni bir yavru dişi almalımıyım yoksa yuvasına oyuncak filanmı alayım.Birbirlerine okadarda alışık değillerdi beraber yaptıkları tek şey birlikte uçmak :)

Orası senin bileceğin bir şey çift kuşlar insana fazla yaklaşmaz birbirlerine ilgi gösterirler. Ama yanına eş alacaksanız yavru almayın erkeğin yaşına yakın bir dişi alın.

serko bilader sen kendinle oynayacak eline gelecek bir kuşmu istiyorsun. Yoksa kafeste birbirleriyle oynayacak yumurtlayıp yavru büyütecek bir çift kuşmu istiyorsun ikisi bir arada pek olmuyor öncelikle bunun bir kararını ver.

serko bilader sen kendinle oynayacak eline gelecek bir kuşmu istiyorsun. Yoksa kafeste birbirleriyle oynayacak yumurtlayıp yavru büyütecek bir çift kuşmu istiyorsun ikisi bir arada pek olmuyor öncelikle bunun bir kararını ver.

İkisi bir arada olmuor diyorsan almaya gerek yok cevaplar için sağol

Benim tek baktığım bir erkek kuşum vardı ıslığıma geliyordu beraber meyve yiyorduk parmağımla çok güzel oynuyordu ama zaman geçtikçe bu benim parmağa yem vermeye başladı bende yanına bir eş aldım 15 gün sonra parmağımı uzatınca ısırmaya başladı elimi bırak başıma bile konmadı.

Genc disi alisir ama cift oldugu icin zor kusunuzla ayni yastaki kus alin. Veya kusunuzdan az 1 2 ay kucukdisi ali.n Tavsiyem. Ama cift oldugu icin cok zor alisiyorlar. Erkek size alskin ise fazla sorun olmaz. Cunku erkek yaniniza,gelir oda ondan gorur alismasj daha kolay olur.

Geri