petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşumu takas edeceğim. Yavru seçimi konusunda öneri...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rorschach159 tarafından 2 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Rorschach159

Beğenileri:
    16
    Başkasından aldığım disi kuşum var yaşında olduğu için eğitim veremiyorum bende petshopa teklif ettim dişiyi vereyim bana yavru ver diye kabul etti. Kendisi üreticilik yapıyormuş telef olmuş kuşları yavruları başka yerden aldım dedi yavruyu seçerken neye dikkat edeyim akşama yanina gideceğim fotoğraflarını çekerim yavruları.

2. Cem Açıkgöz

Cem Açıkgöz Active Member

Beğenileri:
    144
    Bir üreticiden alman daha iyidir. Ama takas yoluyla petshoptan alnak zorundaysan kafeste iyi izle yavruları. Kabarık olmamasina hareketli olmasına tüylerinin parlak olmasına dikkat et. Kuşu aldığinda popo kısmına bak ıslak olmasın. İshal kuşlar icin buyuk problem. Birde yem yediğinden emin ol. Erkek alırsan daha kolay eğitirsin.

3. Rorschach159

Beğenileri:
    16
    Kuşlar baya hareketli birbirleriyle oynuyorlar ötüyorlar dışkılarına da baktım ishal olan yok gibi zaten 5-6 tane yavrusu var sağ taraftaki kuşun aynısını beğendim tüy olarak dirilik olarak aynı bu şekilde kafesin temizliği iyi durumda . İlçede oturduğum için üretici bulmam baya zor100_1531.jpg

4. Cem Açıkgöz

Beğenileri:
    144
    Bu kuslqrin yavrularimi

5. Rorschach159

Beğenileri:
    16
    Yok hocam ben bu resimi internetten bulup attım alacağım yavru aynı sağ taraftaki gibi benzediği için attım sadece cinsi cekoslavak dedi

6. Cem Açıkgöz

Beğenileri:
    144
    Hayırlı olsun ozaman. Güle güle besleyin. İnşallah kolay alıştirirsin.

7. Rorschach159

Beğenileri:
    16
    Teşekkür ederim hocam petshop sahibiyle denk geldiğim an değiştireceğim hep çalışanı duruyor yakalayamıyorum bi türlü :D

Sayfayı Paylaş