Karadeniz Pet

Dişi kuşumu takas edeceğim. Yavru seçimi konusunda öneri...

Rorschach159

Meraklı Üye
Başkasından aldığım disi kuşum var yaşında olduğu için eğitim veremiyorum bende petshopa teklif ettim dişiyi vereyim bana yavru ver diye kabul etti. Kendisi üreticilik yapıyormuş telef olmuş kuşları yavruları başka yerden aldım dedi yavruyu seçerken neye dikkat edeyim akşama yanina gideceğim fotoğraflarını çekerim yavruları.

Bir üreticiden alman daha iyidir. Ama takas yoluyla petshoptan alnak zorundaysan kafeste iyi izle yavruları. Kabarık olmamasina hareketli olmasına tüylerinin parlak olmasına dikkat et. Kuşu aldığinda popo kısmına bak ıslak olmasın. İshal kuşlar icin buyuk problem. Birde yem yediğinden emin ol. Erkek alırsan daha kolay eğitirsin.

Bir üreticiden alman daha iyidir. Ama takas yoluyla petshoptan alnak zorundaysan kafeste iyi izle yavruları. Kabarık olmamasina hareketli olmasına tüylerinin parlak olmasına dikkat et. Kuşu aldığinda popo kısmına bak ıslak olmasın. İshal kuşlar icin buyuk problem. Birde yem yediğinden emin ol. Erkek alırsan daha kolay eğitirsin.
Kuşlar baya hareketli birbirleriyle oynuyorlar ötüyorlar dışkılarına da baktım ishal olan yok gibi zaten 5-6 tane yavrusu var sağ taraftaki kuşun aynısını beğendim tüy olarak dirilik olarak aynı bu şekilde kafesin temizliği iyi durumda . İlçede oturduğum için üretici bulmam baya zor 100_1531.jpg

Geri