Karadeniz Pet

Dişi kuşumun başı öne eğik

St1nky

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba, 2 gün önce erkek kuşumun yanına 1.5 yaşında dişi kuş satın aldım. Alırken bi sorun yoktu fakat eve geldiğinden beri 2 gündür başı öne eğik. Bugün bi kuşçuya götürdüm sağlıklı ve problemi yok dedi. Ama başı önde çok rahatsız gibi duruyor. Yemini yiyor, ötüyor bi sorun yok.

Dişi kuşumun resmi

Buda erkek kuşum paylaşmak istedim =)

eve yeni gelen kuşların klasik hareketleri bazısı kafesde ters uyur bazısı kafesini eğer bazısı tabanda durur ..
stres olacağı bir durum yoksa normal , vitaminle destekleyin yeter.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bir sorun olabilir bu sürekli ise

Bir sorun olabilir bu sürekli ise

Alalı daha 2 gün oldu kuşçum sağlıklı dedi ama bilemiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:09 -->-> Daha önceki mesaj 00:08 --

Aldığın yere götürüp oradaki kafese atın bakalım nasıl tepki verecek..

Hafta içi pek vaktim olmuyor cumartesiye kadar beklemem gerecek =(

Cumartesiye kadar takipte kalın eğer hala böyle ise sıkıntısı var demektir eklemde boynunda vs

Bu hareketi süreklili yapıyorsa sıkıntı var
arada sırada kısa kısa
yapıyorsa stress den olabilir

Cumartesiye kadar takipte kalın eğer hala böyle ise sıkıntısı var demektir eklemde boynunda vs

Mahalledeki kuscumun demesine gore saglikliymis. Disi kusumu pendik migros oradaki pasajdan almistim. Alismassa getir demisti

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:56 -->-> Daha önceki mesaj 20:55 --

Bu hareketi süreklili yapıyorsa sıkıntı var
arada sırada kısa kısa
yapıyorsa stress den olabilir

Yani gun icerisinde kafasi kalkik ottugunu soyluyor annem. Aksam oldu gene kafasi egik

Dediğim gibi inşaallah düzelir Pendik migrosun orda petshop olduğunu bilmiyordum

Geri