petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşumun burnunda bir gariplik var mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Hüseyin BULUT tarafından 28 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Hüseyin BULUT

Hüseyin BULUT New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar.Yaklaşık 1,5 yıl once yavru olarak aldığım erkek muhabbet kuşuma 2 gün önce 1 yaşlarında dişi kuş aldım.
    Erkeği kuşçuya götürdüm anlaştıkları dişiyi aldım getirdim.
    Bugün 2. gün oldu.Dişi kuşum çok durgun.Hareketsiz duruyor.Erkek olan onu ağzıyla falan besliyor kafasını falan kaşıyor.Herhangi bir döğüşme falan yok .
    Fakat dişi kuş gündüz bir ara titriyordu.Akşam üzeri kaloriferin yanına koydum.Titremesi geçti.Fakat halen hareketsiz ve bazen kabarık şekilde duruyor ve kaşınıyor.Acaba aldığım kuş hastamı yoksa yeni yerini yadırgadığındanmı böyle davranıyor.Ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim.

Ayıca dişi kuşumun burnunda bir gariplik varmı acaba.Mantar falanmı yoksa kızgınlık belirtisinden dolayımı böyle.Hastalık falansa yarın hemen aldığım yere götüreceğim.

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
  3. Hüseyin BULUT

Hüseyin BULUT New Member

Beğenileri:
    0
    cevaplar için teşekkür ederim.Diğer konuyu yanlış yere açtım sanırım o yüzden burayada yazdım.eski olan konuyu silebilirseniz sevinirim.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kızgınlığı yavaş yavaş geçmeye başlamış. Çere üstündeki tabaka kalkacak yakında.

5. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    aşırı kızışmadan oluyor kabuk olarak atıcaktır çok hafif vazelinde sürebilirsin

6. Hüseyin BULUT

Hüseyin BULUT New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim arkadaşlar.Artık dişi kuşumun biran önce kafese alışmasını bekleyeceğiz.

Sayfayı Paylaş