petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Kuşumun burnunun rengi hala değişmedi.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mertcanak123 tarafından 8 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. mertcanak123

mertcanak123 New Member

Beğenileri:
    0
    Geçen yıl Temmuz ayında aldığımız 2 aylık dişi muhabbet kuşumun burnunun rengi hala değişmedi. Şu an 1 yıl 1 aylık. Ondan 1 ay büyük olan erkek muhabbet kuşuma eş olarak almıştım.

2. Abdurrahman CENGİZ

değişecek diye bir kaide yok,

3. mertcanak123

mertcanak123 New Member

Beğenileri:
    0
    Kızıştığını nasıl anlarım peki?

4. Kalender Güler

Beğenileri:
    0
    Çiftleşirlerse anlarsın :)

5. mertcanak123

mertcanak123 New Member

Beğenileri:
    0
    :) Hep yuvalığa giriyolar, öpüşüyolar falan ama hiç çiftleşmediler daha. 1 yıllıkken çiftleşiyolar diye duymuştum. Ne zaman çiftleşirler? Bir de erkek muhabbet kuşum hiperaktif gibi, dişi kuş çok durgun. Çok nadir düzgünce öpüşebildiklerini görebiliyorum. Hatta bazen erkek çok hızlı olduğu için dişi kuş erkeği itiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 18:49 --

yukarı.........

Sayfayı Paylaş