Karadeniz Pet

dişi kuşumun ceresı renk değiştrdi ??

• Konbuyu başlatan gul
  • Başlangıç tarihi
G

gul

Guest
kuşumun ceresi kahverengiydi ama son bi iki haftada bu renk oldu kenarlardan rengı açılıyor neden acaba
ea9o.jpg

:confused:

Hiçbir sıkıntı yok dönem dönem olur kızgınlıkla alakalı da derler fakat ceresi kahverengi olan yumurtlayacak diye bir şey yok

Olması gereken bu :) dişi kuş kızışmaya başlamış ;)

evet çifleşmeye hazir bir kuş hale gelmiş dostum yavru kuş alabilirsiniz kafesine yuvalık tak derim...

koyu kahverengi kuşun yeniden açık mavi gagaya sahip olması normal midir?

Açık mavi derken anlayamadim ben sarı kuştan bahsediyorum.koyu kahverengiydi kenarlarindan rengi acij kahve olmaya basladi

dostum kendim için soruyorum benimde bir çiftim var aldıgımda dişi koyu kahve rengi çeredeydi fakat sonradan gaga açı maviye döndü dişi ama böyle dönmesi normal mi ne zaman kzısıcak yenidien

evet çifleşmeye hazir bir kuş hale gelmiş dostum yavru kuş alabilirsiniz kafesine yuvalık tak derim...
İnşallah inşallah aylardır yumurtlasin diye bekliyorum :D yuvasi var giriyor ara sıra icine:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:06 -->-> Daha önceki mesaj 16:59 --

dişinin gagası uzun geldi bana rahat yemek yiyebiliyormu

Yiyebiliyor kesmek istedim ama cesaret edemedim bisey olur canını yakarım diye:( zaten cok kötü ısıriyor tırnak keserken bile:D

Geri