petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşumun cinsi ve yaşı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Doğukan ŞİMŞEK tarafından 24 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Doğukan ŞİMŞEK

Arkadaşlar diğer konuda sordum ama kimse takmamış beni acaba kızımın yaşı ve cinsiyeti nedir?[​IMG]
    Bir de dişi kuşumu dün almama rağmen ilginç şeyler oluyor :D ikiside salık birlikte uçuyorlar ama bazen oğlum gelip bana kendini sevdiriyr bu sırada dişi öpücük sesi çıkarıyor ve oğlum anında onun yanına gidiyor daha ilk günden konuşması garip değil mi:?

2. YASİN AY

YASİN AY Guest

arkadaşım oraya dişi kuşumun cinsiyeti yazmışsın zaten dişiymiş neden bize soruyorsun ki

3. Doğukan ŞİMŞEK

cinsi demeye çalışmıştım zaten alğılayabilseydin eğer konu başlığından.

4. YASİN AY

YASİN AY Guest

arkadaşım sanırım yerli senin kuş

5. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    1 yaş civarında gibi. Beraber uçmaları normal özellikle eve yeni gelince alışıncaya kadar diğer kuşun peşinden ayrılmaz. Yalnız kalınca korktuğunda ötüp diğer kuşu çağırır.

6. Mehmet ŞEKER

yetişkin bir kuş. ve yerli

Sayfayı Paylaş