petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşumun dışkısı Yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre oduncu tarafından 25 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Emre oduncu

Beğenileri:
    0

Arkadaşlar dışı kuşum bu şekilde cişini yapıyo uzun zamandır. Arada bı düzeliyo neden böyle oldugunu anlamadım ama uzun zamandır yumurtlamıyo yaklasık 8 aydır ve yumurtladığı sırda bu durum olmuyordu bigi sahibi olan varmı arkadaslar
    dışkısının koyulugu normal yanlarında gordugunuz dışkının rengınden dolayı peceteye bulaşan renk yani dışkısı yeşil yerine kahverengıne yakın ortasındakı beyazda sarıya yakın rengıyle alakalı sorun ne olabılır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:07 -->-> Daha önceki mesaj 18:48 --

cevap yazabılcek yokmu

#1 Emre oduncu, 25 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 25 Ağustos 2015
  2. /kimya/

/kimya/ Member

Beğenileri:
    0
    yediği farklı şeylerle alakası olabilir mi ?

3. Emre oduncu

Beğenileri:
    0
    sadece yem yiyor su ıcıyor herzamankı gıbı yemını degıstırmedım aynı yem ama yemden olma ıhtımalıde olabılcegını dusundum bu yuzden bravo b*302 almayı dusunuyorum

#3 Emre oduncu, 27 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 27 Ağustos 2015

Sayfayı Paylaş