petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşumun gagasında mantar varmı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Murat Aksöğüt tarafından 3 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Murat Aksöğüt

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:01 -->-> Daha önceki mesaj 23:59 --

Mantardan şüphelendim petshopçu bir arkadaşım var ondan vazelin aldım güdne 1 kere kulak çöpüyle gagasına sürüyorum birde apex mantax diye bi şey verdi suyuna damlatıyorum mantar var diye yaptım bunları ama boşunamı yapıyorum yoksa?

2. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    yok kardeşim mantar falan yok güzelliğin gagası gaga taşını kemirmekten soyulmuş uzadıkça böyle yapa yapa kısaltıyor gagasını endişelenecek bi durum yok

3. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz büyüyor.

4. Murat Aksöğüt

çok kemirgen bi kuş şaka yapmıyorum kapı pervazsının üstündeki duvarı 1 senedir kemirerek tünel açtı oraya kafesindede sürekli minreral taşı filan var kemirip duruyor ben mantar başlangıcı sanmıştım tedaviyi keseyim o zaman tşk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:22 -->-> Daha önceki mesaj 01:19 --

büyürken gagasında böyle şeylermi olur anlayamadım :eek:

#4 Murat Aksöğüt, 3 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 3 Ağustos 2014
  5. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Ben de ensişelenip konu açmıştım. Mantar değil ama ben de vazelin sürdüm tedbir amaçlı. Bir hafta on gün arası geçti düzeldi büyük ölçüde. Vazelin sürmeye devam edin siz yine de.

#5 BARLAS, 3 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 3 Ağustos 2014
  6. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    yok yoldaşım mantar falan değil kemirmekten gagası böyle olmuş. tedaviyi kes ürkmesin sonra :)

7. Murat Aksöğüt

zaten istemeden yapıyordum dişi erkek gibi alışık değil bana şimdi yanına yaklaşsam kafeste yine elime alcam diye kaçıyor başka yere saolasın

8. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    önemli değil. Aydınlık sabahlar olsun

Sayfayı Paylaş