Karadeniz Pet

Dişi kuşumun gagasında mantar varmı?

• Konbuyu başlatan Murat Aksöğüt
  • Başlangıç tarihi
M

Murat Aksöğüt

Guest

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:01 -->-> Daha önceki mesaj 23:59 --

Mantardan şüphelendim petshopçu bir arkadaşım var ondan vazelin aldım güdne 1 kere kulak çöpüyle gagasına sürüyorum birde apex mantax diye bi şey verdi suyuna damlatıyorum mantar var diye yaptım bunları ama boşunamı yapıyorum yoksa?

yok kardeşim mantar falan yok güzelliğin gagası gaga taşını kemirmekten soyulmuş uzadıkça böyle yapa yapa kısaltıyor gagasını endişelenecek bi durum yok

çok kemirgen bi kuş şaka yapmıyorum kapı pervazsının üstündeki duvarı 1 senedir kemirerek tünel açtı oraya kafesindede sürekli minreral taşı filan var kemirip duruyor ben mantar başlangıcı sanmıştım tedaviyi keseyim o zaman tşk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:22 -->-> Daha önceki mesaj 01:19 --

Kuşunuz büyüyor.

büyürken gagasında böyle şeylermi olur anlayamadım :eek:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de ensişelenip konu açmıştım. Mantar değil ama ben de vazelin sürdüm tedbir amaçlı. Bir hafta on gün arası geçti düzeldi büyük ölçüde. Vazelin sürmeye devam edin siz yine de.

Son düzenleme:
yok yoldaşım mantar falan değil kemirmekten gagası böyle olmuş. tedaviyi kes ürkmesin sonra :)

Geri