Dişi kuşumun kafası

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fuat E. GÜL tarafından 8 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Fuat E. GÜL
    Gizli

Arkadaslar kuslarimdan disi olaninin kafasinda kan gibi bir sey var ustunde tel tel birseyler var Bazen erkegin disiyi dovdugune sahitoldum , erkek disin ustune ci yor disi bi ses cikartip erkegi yere indiriyor ve kavga etmeye basliyorlar disi yem yerken erkek yemin ustune geciyor , su icerken suyun ustune ikiyor yanima gelince dovup kovuyor ama ben bu yaranim bu nedenle oldugunu bilmiyorum yani bir hastalikta olabilir , daha net fotograf cekebilirim isterseniz , flash dan parlyip gozukmemis

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    353
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    sanırım erkek çiftleşmek istiyor ve dişi izin vermiyor bu nedenle dişi nerdeyse erkek orda. O başında yer tam belli olmuyor ama kavgadan kaynaklanmıştır. Büyük kavgalar yoksa ayırmayın derim

3. Fuat E. GÜL
    Gizli

5 dakika bir küslük sonrası barışıp birbirlerine kur yapıyorlar özelliklede dişi , yuvalık tam hazır değil dişinin hiç yuvqlığa gidiğinide görmedim zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:01 -->-> Daha önceki mesaj 01:01 --

cevap yokmu ?

4. loli poya

loli poya Süper Üye

Beğenileri:
    0
    Bence ayırın kuşları.Dişi istemiyorsa zaten olmaz.Erkek kuşu ayrı kafese koyun.Yanyana dursun kafesleri.Belki özlerler birbirlerini.

5. Ceren S.

Ceren S. Profesyonel

Beğenileri:
    4
    Tüy değiştiriyorsa kendisi de kanatmış olabilir, tüy dönemlerinde tek kuışlarda da oluyor bu sorun.

6. Taner ALTIN

Taner ALTIN Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Bursa
    dişi kızışana kadar ayrı kafeslerde dursunlar 3 hafta kadar sonra dişiyi erkeğin kafese atın olur bu iş

Sayfayı Paylaş