Karadeniz Pet

Dişi kuşumun kafası

• Konbuyu başlatan Fuat E. GÜL
  • Başlangıç tarihi
F

Fuat E. GÜL

Guest
Arkadaslar kuslarimdan disi olaninin kafasinda kan gibi bir sey var ustun
de tel tel birseyler var Bazen erkegin disiyi dovdugune sahitoldum , erkek disin ustune ci yor disi bi ses cikartip erkegi yere indiriyor ve kavga etmeye basliyorlar disi yem yerken erkek yemin ustune geciyor , su icerken suyun ustune ikiyor yanima gelince dovup kovuyor ama ben bu yaranim bu nedenle oldugunu bilmiyorum yani bir hastalikta olabilir , daha net fotograf cekebilirim isterseniz , flash dan parlyip gozukmemis

5ROPgR.jpg

sanırım erkek çiftleşmek istiyor ve dişi izin vermiyor bu nedenle dişi nerdeyse erkek orda. O başında yer tam belli olmuyor ama kavgadan kaynaklanmıştır. Büyük kavgalar yoksa ayırmayın derim

5 dakika bir küslük sonrası barışıp birbirlerine kur yapıyorlar özelliklede dişi , yuvalık tam hazır değil dişinin hiç yuvqlığa gidiğinide görmedim zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:01 -->-> Daha önceki mesaj 01:01 --

cevap yokmu ?

Bence ayırın kuşları.Dişi istemiyorsa zaten olmaz.Erkek kuşu ayrı kafese koyun.Yanyana dursun kafesleri.Belki özlerler birbirlerini.

Tüy değiştiriyorsa kendisi de kanatmış olabilir, tüy dönemlerinde tek kuışlarda da oluyor bu sorun.

dişi kızışana kadar ayrı kafeslerde dursunlar 3 hafta kadar sonra dişiyi erkeğin kafese atın olur bu iş

Geri