Karadeniz Pet

dişi kuşumun kuyruğu düşmüş

ibrahim ALMALI

Yeni Üye
dj86BV.jpg
p4X7Xz.jpg
gl2N92.jpg
jJXEnj.jpg

Yuvalığa ara ara erkekte giriyor mu? yuvalıkta ciftleşme olmus olabilir.. yeniden cıkar kuyrugu, kafes dısına salmayın.. saga sola carpar..

muhabbet kuşumun kızgınlık dönemi... kuyruğunun kopmuş olduğunu gördüm sizce neden kopmuş olabilir?... ilk kızgınlık döneminde acemiliğim yüzünden yumurta alamadım, ikinci kızgınlık dönemi tekrar aynı hataları yapıp onları rahatsız etmemeye çalışıyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:32 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

Yuvalığa ara ara erkekte giriyor mu? yuvalıkta ciftleşme olmus olabilir.. yeniden cıkar kuyrugu, kafes dısına salmayın.. saga sola carpar..

ilk dönemde kuşları rahatsız ettiğim için benden korktukları zaman ikisi birden yavruluğa giriyor. teşekkür ederim.
peki resimlerde yumurta olup olamadığı anlaşılır mı?

şuanda belli olmuyor, kuyruk sokumu kamburlaşmaya baslayacak zamanla.. sonra kanatlarını tartamayacak hafif düsük duracak.. siz de takip edebilirsiniz.

arkadaşlar 1 hafta önce sizlerle muhabbet kuşumun kuyruğunun kopmuş olduğunu paylaşmıştım. dün erkek muhabbet kuşumun halsiz ve kuyruğunda seyreklikler olduğunu fark ettim, bu olaydan 2 saat sonrada erkek kuş öldü. dişinin ceresi çok kahve renkli.
SİZCE ARTIK NE YAPMALIYIM?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:58 -->-> Daha önceki mesaj 21:44 --

yardım eden olmadı....

Geri